NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
17:00 Четверг 0 0
19-04-2018, 17:00

ЦВК має бути представлена всіма фракціями парламенту, – Юлія Тимошенко - «Общество»

Нагота, знаменитости и сцены лесбийского секса:..

Ита О'Брайен — первый в Великобритании координатор по...
19-04-2018, 17:00

Центральна виборча комісія України має бути представлена всіма фракціями парламенту та має бути незалежною від президента.


Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в інтерв'ю журналістам у кулуарах Верховної Ради.


Політик повідомила, що наразі між парламентськими фракціями не знайдено консенсусу щодо голосуванню за питання обрання нового складу ЦВК. Саме тому це питання не виноситься на голосування, додала вона.


«Окрім того, багато хто підозрює, що формування ЦВК може стати поштовхом до бурхливих політичних процесів, зокрема до дострокових парламентських виборів за старим законом і на користь чинного президента. Тобто - знову фальсифікація», - наголосила лідер фракції.


Юлія Тимошенко заявила також, що змінити ситуацію в країні можливо лише завдяки чесним виборам президента, парламенту: «А чесні вибори можуть бути в одному випадку: якщо ЦВК, що рахує голоси, буде неупередженою, некорумпованою і незалежною від голови держави».


До того ж вона зауважила, що з 14 поданих президентом кандидатур до нового складу ЦВК, 10-11 - це люди, які працюватимуть на замовлення Порошенка президента, зокрема фальсифікуючи вибори.


Лідер «Батьківщини» наголосила на тому, що кожна фракція, згідно із законом, має право на свого кандидата в ЦВК.


Політик нагадала також про рекомендацію ПАРЄ щодо обрання пропорційного складу ЦВК: «Якщо цей принцип буде порушено, то це, по суті, закладе тренд на фальсифікацію нових виборів, а також призведе до санкцій щодо України з боку ЄС».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:22 Среда 0 0 Актер «Игры престолов» примет участие в екатеринбургском кинофестивале Фото: УралПолит.ру/Евгений Поторочин ЕКАТЕРИНБУРГ, 22 мая, . Актер самого популярного сериала в последние несколько лет «Игры престолов» приедет в Екатеринбург. В Екатеринбурге пройдет международный...
08:22 Среда 0 0 В Екатеринбурге депутаты не поддержали инициативу коммунистов о самороспуске думы Фото: www.egd.ru ЕКАТЕРИНБУРГ, 22 мая, . В Екатеринбурге прошло очередное заседание гордумы. Одним из вопросов, которые рассматривали депутаты – самороспуск народных избранников. На очередном...
04:56 Среда 0 24 В день перепоховання Шевченка в Україні очікуються дощі, - синоптик - «Общество» Циклон Axel і завтра, 22 травня, визначатиме погоду в Україні. А ось антициклон з романтичним ім'ям Ophelia зробить сухою та сонячною погоду в Іспанії, Португалії, Франції та значній частині Великої...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх