NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
23:00 Среда 0 55
16-05-2018, 23:00

З 15 липня одна поїздка в київському транспорті подорожає до 8 гривень - «Общество»

Стало известно, что происходит в "ДНР" после убийства..

Убитый в районе Авдеевской промки 17 мая главарь банды...
16-05-2018, 23:00

Із 14 липня вартість проїзду у міському транспорті столиці зросте. І складатиме від 6,3 гривень - за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, та 8 гривень - за разову поїздку.


Про це під час брифінгу повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, передає прес-служба КМДА.


«Із 14 липня встановлюється новий тариф на проїзд у міському транспорті столиці. Пасажири, котрі користуються проїзними квитками на місяць та безконтактними картками, при їх поповненні сплачуватимуть за одну поїздку від 6,3 гривень, - повідомив заступник голови КМДА. - Тобто міська адміністрація встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень сплачуватимуть пасажири, що користуються міським громадським транспортом інколи або гості столиці».


За його словами, останнє підвищення тарифів до економічно обґрунтованого рівня відбулось у лютому 2015 року. А у 2017 році відбулось коригування окремих його складових.


«Із 2015 року в країні зросли тарифи на електроенергію - у 5,4 рази, вартість дизельного палива - у 1,5 рази, вартість шин - у 1,5 рази, індекс споживчих цін за вказаний період (2015-2017 рік) становить 183%», - підкреслив Дмитро Давтян.


Він наголосив: наразі економічно обґрунтований тариф на перевезення одного пасажира, що враховує всі видатки, становить у метро - 8,27 грн, у наземному транспорті - 8,77 грн.


«Тобто нинішнє зростання є компромісним, і воно менше від необхідного», - зазначив заступник голови КМДА.


Дмитро Давтян додав, що принциповою умовою міського голови Віталія Кличка було збереження всіх пільг на проїзд громадським транспортом: для пенсіонерів, ветеранів АТО, чорнобильців та інших пільгових категорій населення проїзд залишиться безкоштовним.


«Це складне рішення. І ми вимушені були його ухвалити, аби уникнути загрози транспортного колапсу в столиці», - підсумував він.


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


07:00 Понедельник 0 13 Шампур в спину. Газопровод в обход РФ запустят в День России. - «Общество» День России в 2018 году будет праздником не только для россиян — 12 июня на карте энергетических потоков появится новое направление — Турция и Азербайджан запустят Трансанатолийский газопровод. Его...
07:00 Понедельник 0 6 Путин гениально все перепутал - воюет не с причиной терроризма, а с его следствием. - «Общество» Исламское государство взяло на себя ответственность за теракт в Грозном. Как и предполагалось. Идеи ИГИЛ, своего рода экстремальный исламский коммунизм, имеют распространение в питательной среде,...
07:00 Понедельник 0 6 Bild назвал оскорблением подаренный Путиным Меркель букет цветов? - «Общество» Немецкий таблоид Bild не оценил жест президента России Владимира Путина, подарившего цветы канцлеру Германии Ангеле Меркель, так как в букете, по мнению журналистов, был заключен "сигнал". По версии...
11:00 Воскресенье 0 25 Снимки, по версии журналиста, доказывающие убийство лидера «Нирваны», не обнародуют Фото: pixabay ВАШИНГТОН, 17 мая, . Такое решение принял суд из-за несогласия родственников Курта Кобейна. Фотографии легендарного рокера Курта Кобейна с места смерти не опубликуют. Данный вердикт...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх