NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:00 Вторник 0 85
12-06-2018, 18:00

Небезпечні для життя продукти скоро зникнуть з полиць магазинів - «Общество»

Грызлов упорно настаивает на "особом статусе" и..

Российские предстваители в трехсторонней контактной группе...
12-06-2018, 18:00

Непродумана ліквідація санепідемстанцій в рамках "реформ" призвела до різкого погіршення епідеміологічної ситуації в держави та людських жертв. Так, у минулому році вперше в історії Україні було зафіксовано смерті від промислового ботулізму, що стало наслідком відсутності державного контролю за умовами виготовлення, зберігання та реалізації харчових продуктів.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила народний депутат, голова комітету ВР з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець.


Сьогодні, фактично, виробників ніхто не контролює, і ми, як споживачі, можемо покладатися лише на їхнє чесне слово та порядність.


Але наразі йдеться про життя і здоров'я людей, тому на моє переконання - чесного слова тут замало. Безпечність та якість продуктів для громадян має бути гарантована державою.


Тому разом з колегами ми розробили і зареєстрували комплексний законопроект № 8464, який стане епохальним та призведе до докорінної зміни ситуації у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя в Україні.


Цим законопроектом вносяться зміни до 39 законів і кодексів України з тим, щоб відновити державний контроль за якістю харчування та питної води.


Так, створювати та затверджувати державні медико-санітарні нормативи і правила тепер буде МОЗ виходячи з інтересів безпеки здоров'я громадян.


Здійснювати державний нагляд у сфері санітарно-епідеміологічного благополуччя будуть центральні органи влади з відповідними повноваженнями.


Органи влади також тепер наділяються чітко прописаними повноваженнями щодо організації додаткових протиепідемічних щеплень, можливості забезпечення імунобіологічними препаратами в екстреному порядку тощо.


Завдяки прийняттю цього закону суспільство отримає безперешкодний доступ до актуальної інформації про санітарно-епідемічну ситуацію та загрози санітарно-епідемічному благополуччю.


Загалом, законопроект усуває багато конфліктів інтересів, ліквідовує дублювання функцій різних відомств, упорядковує державний контроль над забезпеченням безпеки життя і здоров'я громадян і дозволяє нам створити сучасну европейську ефективну систему попередження епідемій та спалахів небезпечних хвороб.


Авторський колектив законопроекту про безпеку життя і здоров'я українців - 21 депутат з абсолютно всіх парламентських фракцій. Його узгодив МОЗ і підтримав уряд, і він має бути визнаний, як невідкладний. Можна не сумніватися, що вже найближчим часом законопроект буде прийнятий парламентом, а українці отримають сучасний ефективний інструмент захисту їхнього життя і здоров'я.


Як відомо, тривалість і якість життя людини на 50% залежить від способу життя та харчування. А тому прийняття цього закону стане ще одним кроком до досягнення моєї мети - продовження середньої тривалості життя українців до 80 і більше років.Вечірні Вісті


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


09:00 Воскресенье 0 50 Грызлов упорно настаивает на "особом статусе" и амнистии для боевиков - «Общество» Российские предстваители в трехсторонней контактной группе не перестают лоббировать свои интересы и настаивать на так называемом "особом статусе" Донбасса. Представитель Российской Федерации в...
09:00 Воскресенье 0 53 Под Одессой полиция освободила 30 человек из "трудового рабства" - «Общество» По словам главы Нацполиции, среди освобожденных - беременная на восьмом месяце женщина, ее ни разу не показывали врачу Полицейские подразделения Крым реализовали оперативную информацию и в...
09:00 Воскресенье 0 47 Снегирев сделал громкий прогноз по оккупированному Донбассу - «Общество» Политический аналитик Дмитрий Снегирев считает, что несостоявшаяся отставка Владислава Суркова с поста помощника президента РФ и продолжение его полномочий как куратора "Л/ДНР" означает реализацию...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх