NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:00 Среда 0 0
11-07-2018, 16:00

Юлія Тимошенко: Для того, щоб повернути мир в Україну, потрібні переговори в Будапештському форматі та потужна армія - «Общество»

Валентин Наливайченко: Маємо дати результат людям..

Об‘єднана команда «Батьківщини» розробила для нової...
11-07-2018, 16:00

Для того, щоб повернути мир в Україну, потрібні переговори в Будапештському форматі та потужна армія.


Про це Юлія Тимошенко наголосила під час зустрічі депутатів фракції «Батьківщина» з ветеранами та воїнами АТО з 57-ї окремої мотопіхотної бригади, яка була сформована на базі батальйонів «Батьківщина» та «Рух опору», створених у 2014 році за ініціативою Юлії Тимошенко у відповідь на військову агресію з боку Росії.


«Ми хотіли б поговорити з вами про те, які виклики стоять перед країною, щоб сформувати потужну, озброєну армію із забезпеченими всім необхідним воїнами», - сказала вона.


Лідер «Батьківщини» зазначила, що Україні дуже потрібна перемога, бо без завершення війни «важко налагодити життя в нашій країні».


«З одного боку йде війна, з іншого - країну вбиває корупція та непрофесійне керівництво. Дуже важко в таких умовах будувати країну та рухатися вперед. Нам потрібен мир і цього миру треба досягати дипломатичним шляхом на базі Будапештського меморандуму та створенням в Україні потужної, озброєної армії, яка здатна захистити кордони і припинити війну», - заявила політик.


Вона зазначила, що «Батьківщина» пропонуватиме суспільству не лише стратегію миру, а й механізми для побудови сильної армії: «Наша команда багато зробила для того, щоб відпрацювати бачення того, як треба здобувати мир і повертати Крим та Донбас».


Політик вважає символічним те, що зустріч із ветеранами та воїнами АТО відбувається в день саміту НАТО, адже «сьогодні вкрай важливо, щоб Україна крок за кроком посіла гідне місце поруч із тими державами, які мають найпотужнішу систему колективної безпеки».


«Я глибоко переконана: якби тоді, коли ми здавали ядерну зброю, нас прийняли до НАТО - ми би мали принципово іншу армію, у нас не було б війни, ми були б сильними, як всі інші учасники системи колективної безпеки НАТО», - наголосила Юлія Тимошенко.


Лідер партії висловила впевненість в тому, що потужна українська армія - це необхідна умова повернення миру в Україну та перемоги над російським агресором.


Юлія Тимошенко запропонувала військовим надавати пропозиції до проекту нового контракту військовослужбовця, над яким вже працює команда «Батьківщини».


«Такий контракт має бути найкращим з точки зору гарантій, підходів до забезпечення кожного воїна усім необхідним. У основу покладені найкращі зразки подібних документів з інших країн. Спільною роботою ми маємо створити документ, який буде основою нового етапу посилення нашої армії, посилення усіх гарантій, системи оплати та навчання для кожного воїна», - сказала вона.


«Не можна втрачати жодного дня і жодної можливості для встановлення миру, повернення Донбасу та Криму»,- підсумувала Юлія Тимошенко.


Лідер «Батьківщини» подякувала присутнім і всім тим, хто відгукнувся у 2014 році на заклик створити добровольчі батальйони та «Рух опору», і зараз в складних умовах «роблять все можливе, щоб частина країни жила мирно, щоб на фронтах не було втрачено жодної позиції, щоб були можливості для звільнення української землі від російських окупантів».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:48 Воскресенье 0 14 Advance (Хорватия): свободное государство Ингрия — только фантазия? Или угроза Москве? - «Общество» После 1991 года многие в Европе и даже в России поговаривали о том, что Калининград (бывший немецкий Кенигсберг) может стать четвертой прибалтийской республикой, пишет автор статьи. Сегодня на эту...
04:48 Воскресенье 0 13 Helsingin Sanomat (Финляндия): так из гомосексуалистов делают полноценных людей. Вторая часть - «Общество» Согласно учению «Живых вод», организации, в которую тайком проник автор статьи, гомосексуальность - это расстроенное гендерное самосознание. Притворяясь одним из новичков, автор рассказал на занятиях...
04:48 Воскресенье 0 16 China.com (Китай): домашнее задание для детей не должно быть «домашним заданием для родителей» - «Общество» Родители не должны делать домашние задания за детей, ведь образование — это процесс воспитания и становления человека, а стремления «сделать все за ребенка» лишает детей самостоятельности. Частично в...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх