NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:00 Среда 0 0
11-07-2018, 16:00

Вадим Івченко: «Батьківщина» відстоює інтереси аграрного бізнесу та українського селянства - «Общество»

Кто стоит за «общественным трибуналом над сталинизмом»..

В своей борьбе с соперниками Запад часто использует...
11-07-2018, 16:00

«Батьківщина» підтримала низку законопроектів, які захищають інтереси українського аграрного сектору.


Про це в кулуарах Верховної Ради повідомив народний депутат фракції Вадим Івченко, підсумовуючи «аграрний день» у парламенті.


Зокрема, сьогодні депутати «Батьківщини» підтримали важливі законопроекти:


- №8450 про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів - за основу;


- «органічний» законопроект №5448д - у другому читанні та в цілому;


- №6490 щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств - у другому читанні та в цілому;


- №6049д, який удосконалює правила землекористування та допоможе запобігати рейдерству і сприятиме стимулюванню зрошення в Україні - у другому читанні та в цілому;


- №8121 щодо протидії рейдерству - за основу.


Вадим Івченко наголосив: один з найважливіших законопроектів, який проголосували, - №6490. Він внормовує питання створення сімейних фермерських господарств.


«Господарства отримали статус сільгосптоваровиробника. Люди, які реєструватимуться як сімейна ферма, матимуть статус. Держава сплачуватиме за них єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд, отже вони з першого дня реєстраціях отримуватимуть пенсійний стаж. А також на цих людей поширюватиметься державна підтримка. Тобто бюджет, який розподілятиметься на аграрний сектор, йтиме і на сімейні ферми», - пояснив політик.


Також він назвав важливими закони щодо упорядкування земельних відносин та щодо органічної продукції.


«У світі від України очікують органічної продукції. Сьогодні в нас 400 000 га землі вже під органікою і 60 млн дол. в обороті в органічному бізнесі. Нагадаю, що в США 43% продукції виробляють як органічну, в Німеччині - 13% , у Франції - 8. Наш ринок тільки стає на рейки і наш 1% вже почав стрімко зростати», - зауважив народний депутат.


Вадим Івченко нагадав, що навесні «Батьківщина» підписала з аграріями Всеукраїнський меморандум щодо нового аграрного курсу України.


«Ми чітко виконує взяті на себе зобов'язання. Ми відстоюємо інтереси аграрного бізнесу, інтереси українського селянства та розвиток сільських територій. І ухвалені сьогодні законопроекти - у рамках цього меморандуму», - підсумував представник «Батьківщини».ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:21 Среда 0 33 «Это кошмар»: реальность европейского пограничного контроля в маленьком польском городке (The Telegraph, Великобритания) - «ЭКОНОМИКА» В случае выхода Британии из Евросоюза ее граница с Ирландией из внутренней превратится во внешнюю. Чем это грозит экономике, разбирается автор The Telegraph, приводящий в качестве примера ситуацию,...
12:44 Среда 0 24 Жители екатеринбургских квартир пожаловались на полчища летучих мышей Фото: pxhere.com ЕКАТЕРИНБУРГ, 21 августа, . Жителей столицы Урала атакуют летучие мыши. В Екатеринбурге горожане жалуются на нежданных, а порой и весьма неприятных, ночных гостей. В открытые окна...
12:38 Среда 0 16 В Киеве умершая пенсионерка полгода пролежала в квартире - «Общество» По словам соседей, пенсионерку никто не видел с февраля этого года. Родственников у нее не было, и лишь подруга умершей сообщала в полицию об исчезновении женщины. В Киеве на улице Бастионная в одной...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх