NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:00 Среда 0 25
11-07-2018, 16:00

Експерт: Україна - на 100% країна глибоко бідних людей - «Общество»

11-07-2018, 16:00

За європейськими стандартами якщо сім"я витрачає більше 10% свого бюджету на харчування, вона вважається бідною. Половина доходів наших сімей йде на харчування: 42% власне на продукти та безалкогольні напої та майже 8% - на алкоголь та тютюн, які логічно також віднести до продуктів харчування, бо вони природним чином входять в людьський раціон споживання.


Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова "Інституту міста" Олександр Сергієнко.
Тому, якщо вам, френди, якийсь міністр каже, що ЖК-тарифи у нас набагато нижче ніж у Європі, плюньте йому в телевізор!
До речі, статистика показує, що українці витрачають лише 12% на послуги ЖКГ, газ та інше паливо. Ви, френди, звісно обуритесь - набагато більше! Але тут статистика - права!
Вона працює з середніми, а у нас 40% населення не мають централізованого водопостачання та каналізації, тобто нічого на це не витрачають, але при обрахунку середніх витрат - враховуються.
Так само понад 30% сімей опалюють свої оселі пічками, переважна частина сімей самі заготовляють дрова, а не купляють їх, себто - нічого на них не витрачають, але все одно попадають у середнє!
Таким чином, за рахунок тих 30% - 40% сімей, які мало витрачають на комуналку, частка витрат на неї всередньому по країні знижується до 12%.
А от для тих, хто забезпечений благами теплого туалету та душу, частка витрат на них в сімейних бюджетах становить (оціночно) в 2-3 рази більше: 24% - 36%.
Тут принагідно зауважити, що сільські сім"ї (третина населення) витрачають на харчі набагато менше, ніж містяни, тому для останніх частка витрат на харчування насправді не 50%, а більше!
От і виходить, що тарифна політика Уряду та Нафтогазу довела до того, що 2/3 населення країни витрачають на харчі та комуналку майже всі свої доходи (50% + 36% + ще???%), а треба ростити дітей, одягатися, вчитися, відпочивати врешті-решт... Скількі ж на це залишається?
Оціночно - дуля з маком...Вечірні Вісті


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


03:00 Пятница 0 59 Морская пехота ВСУ получила «летающие» танки ( видео) - «Общество» Подразделения морской пехоты украинской армии усиленны новой бронетехникой, танками и БТР. Информацию об этом сообщают информационные агентства со ссылкой на командующего морской пехотой ВМС ВСУ...
03:00 Пятница 0 58 Украина вошла в топ-50 стран с самым высоким уровнем современного рабства - «Общество» В рейтинге распространенности современного рабства в 2018 году Украина оказалась на 49 месте из 167 стран мира. Об этом свидетельствуют данные Глобального индекса рабства. Согласно данным из таблицы...
03:00 Пятница 0 49 Россия готовит санкции в отношении Украины - «Общество» Правительство страны-агрессора разрабатывает документ, согласно которому Москва введет санкции в отношении аффилированных с Украиной физических лиц и компаний. Об этом сообщает издание "Коммерсант"....
03:00 Пятница 0 42 В Одессе дети перекрыли двор и стали брать плату за проезд (видео) - «Общество» В Одессе дети перекрыли проезд внутри своего двора и потребовали деньги у водителей, которые вынуждены объезжать перекрытую на ремонт дорогу. Об этом пишет ТРК Одесса на своей странице в Facebook....

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх