NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:00 Среда 0 0
11-07-2018, 16:00

Експерт: Україна - на 100% країна глибоко бідних людей - «Общество»

11-07-2018, 16:00

За європейськими стандартами якщо сім"я витрачає більше 10% свого бюджету на харчування, вона вважається бідною. Половина доходів наших сімей йде на харчування: 42% власне на продукти та безалкогольні напої та майже 8% - на алкоголь та тютюн, які логічно також віднести до продуктів харчування, бо вони природним чином входять в людьський раціон споживання.


Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова "Інституту міста" Олександр Сергієнко.
Тому, якщо вам, френди, якийсь міністр каже, що ЖК-тарифи у нас набагато нижче ніж у Європі, плюньте йому в телевізор!
До речі, статистика показує, що українці витрачають лише 12% на послуги ЖКГ, газ та інше паливо. Ви, френди, звісно обуритесь - набагато більше! Але тут статистика - права!
Вона працює з середніми, а у нас 40% населення не мають централізованого водопостачання та каналізації, тобто нічого на це не витрачають, але при обрахунку середніх витрат - враховуються.
Так само понад 30% сімей опалюють свої оселі пічками, переважна частина сімей самі заготовляють дрова, а не купляють їх, себто - нічого на них не витрачають, але все одно попадають у середнє!
Таким чином, за рахунок тих 30% - 40% сімей, які мало витрачають на комуналку, частка витрат на неї всередньому по країні знижується до 12%.
А от для тих, хто забезпечений благами теплого туалету та душу, частка витрат на них в сімейних бюджетах становить (оціночно) в 2-3 рази більше: 24% - 36%.
Тут принагідно зауважити, що сільські сім"ї (третина населення) витрачають на харчі набагато менше, ніж містяни, тому для останніх частка витрат на харчування насправді не 50%, а більше!
От і виходить, що тарифна політика Уряду та Нафтогазу довела до того, що 2/3 населення країни витрачають на харчі та комуналку майже всі свої доходи (50% + 36% + ще???%), а треба ростити дітей, одягатися, вчитися, відпочивати врешті-решт... Скількі ж на це залишається?
Оціночно - дуля з маком...Вечірні Вісті


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:17 Вторник 0 46 Завтра в Україні буде суха, переважно сонячна погода, - синоптик - «Общество» Антициклон, область високого атмосферного тиску, який організує завтра, 19 лютого, в Україні суху, переважно сонячну погоду. Але це буде завтра вдень. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці»...
00:15 Вторник 0 46 Der Tagesspiegel (Германия): цифровой «железный занавес» - «Общество» Кремль хочет выстроить «файрвол» с целью создания «суверенного российского интернета». Так Россия намерена отражать потенциальные кибератаки Запада, пишет немецкая «Тагесшпигель». Информации про то,...
00:15 Вторник 0 40 Жаркие споры о финских солдатах СС: в центре внимания — ветеранский флаг (HBL, Финляндия) - «Общество» В Финляндии выяснили, что финские добровольцы в составе СС, по всей видимости, участвовали в казнях евреев и расправах над гражданским населением во время удара по Советскому Союзу — операции...
21:34 Понедельник 0 66 Похититель знаменитой картины Куинджи рассказал, зачем он это сделал Фото: пресс-служба Министерства культуры РФ МОСКВА, 18 февраля, . Денис Чуприков, укравший картину Архипа Куинджи «Ай-Петри. Крым», признал свою вину в суде. Шедевр мировой живописи был украден из...
21:34 Понедельник 0 80 Как в фильме ужасов: москвичи рассказали, как нашли в лесу ребенка, бредущего в пакете с прорезями для глаз Фото: Говорит Москва МОСКВА, 18 февраля, . Спасители увидели ребенка, бредущего по тропинке с пакетом на голове, который он не смог снять самостоятельно.Один из мужчин, спасших шестилетнего мальчика...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх