NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:05 Суббота 0 0
22-09-2018, 20:05

Новий економічний курс: Юлія Тимошенко оприлюднила всі 400 сторінок фундаментальної праці - «Общество»

Доллар взлетел - «Общество»..

Курс доллара 19 августа в ходе торгов на Московской бирже...
22-09-2018, 20:05

Юлія Тимошенко виклала повний текст презентованої напередодні програми Нового економічного курсу і запросила до змістовної дискусії усіх, кому небайдуже майбутнє України.


Про це лідер «Батьківщини» написала на власній сторінці у «=68.ARDPKVf18RgHvrw1HnfNZjBjXV52KnpIGwi1YL6Bkmqr_df06M2CcrCXLJA-UL0YdBrqpylzrMA9SBAddZ9sSCsxdWLlHVck2S5hGrTtPFIbZUtlyIuY_QfZSqiYXBpX5jzWAUJWBaW6RU-sAXtNBw7hAcZApC1JwsLkBf06iIQi2vuAuwDBqQ&__tn__=-R]Фейсбук».


«Багато людей питають, де можна ознайомитися з нашим Новим економічним курсом. Відсьогодні 400-сторінкова праця доступна на сайті Нового курсу України в розділі Матеріали. Пряме посилання", - написала лідер «Батьківщини».


Новий економічний курс його ідейна натхненниця назвала «фундаментальним аналізом того, що відбувається в Україні» і ще раз закликала інтелектуалів - науковців, громадських активістів, підприємців - разом із нею подумати, як проект можна вдосконалити, і як прискорити процес побудови сильної, економічно незалежної держави.


«Для мене дуже класно бачити, що є в країні ціле покоління нових людей, яких можна визначити найголовнішим сьогодні для країни словом - НЕБАЙДУЖІ! Саме таких людей не вистачає країнам у скрутні часи! Це і є та нова сила, на яку чекають ось уже чи не тридцять років, як на манну небесну. Коли є критична маса людей, готових взятися і самим собі будувати країну - значить з цією країною, дякувати Богові, все буде добре!» - запевнила Юлія Тимошенко.


Нагадаємо, 21 вересня в Києві найпопулярніший політик презентувала розроблену під її егідою командою фахівців програму економічних перетворень. Новий економічний курс передбачає перехід від олігархічного сировинного устрою до соціальної ринкової економіки інноваційного типу. Знищення монополій, оптимізацію податкового законодавства, зміцнення гривні та приборкання інфляції, запровадження дешевих довгострокових кредитів, розвиток малого та середнього бізнесу, прискорення темпів економічного росту до 7% тощо.


Юлія Тимошенко наголосила, що остаточну редакцію зрозумілого людям плану реформ суспільство має отримати до президентських виборів. І для майбутнього глави держави Новий економічний курс мусить стати директивою як піднімати країну....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:50 Среда 0 0 В Екатеринбурге придумали, как восстановить работу Покраса Лампаса и угодить горожанам Фото: «ВКонтакте» группа STENOGRAFFIA, Альберт Габсатаров, uralgeographic, Денис Бычковский ЕКАТЕРИНБУРГ, 20 августа, . Организаторы фестиваля «Стенограффия» определились с работой Покраса Лампаса....
04:50 Среда 0 0 В Кургане пожилого велосипедиста доставили в больницу после столкновения с автомобилем Фото: УралПолит.ру/Дмитрий Барков КУРГАН, 20 августа, . Пожилого велосипедиста сбил автомобиль. Накануне в Кургане автомобиль сбил велосипедиста, который ехал по встречке. Велосипедист оказался...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх