NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:13 Воскресенье 0 0
7-10-2018, 12:13

Професії – престиж, педагогам – гідні зарплати. Юлія Тимошенко привітала вчителів та показала шкільні фото - «Общество»

7-10-2018, 12:13

Освітня реформа - це кардинальна зміна ставлення держави і суспільства до вчителя, повернення поваги і престижу до вчительської професії.


Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у =68.ARCDKqlQ2YXSlYorBwwK1kQzLdvGV0j6Bye2lWr9WKLZupVn4iCWdYHTEh1PjFuNpOhnrbI7lRyzbIY2fFOgQBiZ4XUhel41dXzsuc8kxNwXmqHkCO2Ouz7NXaotwOuYyglq2IhlvfVdsPTAijCYRfzwxlZyfls6GbShHlbWEgxd0hBduGuiKg&__tn__=-R]Facebook, вітаючи вчителів з професійним святом.


«Мабуть, немає такої іншої професії, яка була б настільки важливою для людини і настільки ж мало винагороджувалася, як професія вчителя. Ми вимагаємо від вчителів виховувати наших дітей, ростити геніїв і таланти... І сором'язливо платимо їм за це якісь нещасні копійки», - зауважила лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко також звернула увагу, що майже всі діти в ранньому дитинстві хочуть бути вчителями, але коли подорослішають, це бажання у них зникає.


«Діти - чисті душею та помислами істоти і бачать благородство професії вчителя, вихователя. Але дуже швидко до них приходить розуміння, що це стезя невдячна, не вигідна і безперспективна. Таке ставлення сучасного суспільства до вчителя», - з сумом констатує Тимошенко.


На її переконання, неможливо будувати нове інноваційне інтелектуальне суспільство без вчителя. Адже не буває успішних держав, в яких вчитель потерпає від бідності та беззахисності...


«Освітня реформа - це не тільки нові підручники і новітні методи тестування знань. Це кардинальна зміна ставлення держави і суспільства до вчителя, повернення поваги і престижу до вчительської професії. Це збільшення заробітної плати і соціального захисту», - наголосила Юлія Тимошенко.


Лідер «Батьківщини» привітала вчителів України з професійним святом, подякувала їм за невтомну і дуже потрібну працю.


«Обіцяю зробити все від мене залежне, щоб Вам стало жити краще і щасливіше!» - сказала Юлія Тимошенко.


На =68.ARCDKqlQ2YXSlYorBwwK1kQzLdvGV0j6Bye2lWr9WKLZupVn4iCWdYHTEh1PjFuNpOhnrbI7lRyzbIY2fFOgQBiZ4XUhel41dXzsuc8kxNwXmqHkCO2Ouz7NXaotwOuYyglq2IhlvfVdsPTAijCYRfzwxlZyfls6GbShHlbWEgxd0hBduGuiKg&__tn__=-R]Facebook вона опублікувала ще кілька фото з свого шкільного архіву.Професії – престиж, педагогам – гідні зарплати. Юлія Тимошенко привітала вчителів та показала шкільні фото - «Общество»...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:52 Среда 0 0 Ars Technica (США): с космическим кораблем «Федерация», разработанным в России, не все гладко - «Общество» В течение последнего десятилетия российские специалисты проектировали и разрабатывали новый корабль под названием «Федерация». Не исключено, что его используют для новой лунной программы. Тем не...
16:29 Среда 0 0 В Екатеринбурге заслуженным врачам и педагогам добавят по тысяче рублей Фото: УралПолит.ру/Евгений Поторочин ЕКАТЕРИНБУРГ, 17 июля, . В Свердловской области могут повысить зарплаты учителям и врачам. Губернатор Свердловской области Евгений Куйвашев выступил с...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх