NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Пятница 0 205
7-12-2018, 15:00

Юлія Тимошенко: Сильна армія зробить переговори щодо миру на умовах України максимально ефективними (відео) - «Общество»

7-12-2018, 15:00

Побудова сильної армії допоможе зміцнити позиції України у дипломатичних переговорах щодо досягнення миру та звільнення окупованих територій.


Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у =68.ARAgM8GJiUQBfaSO7Gbwwsa54LlFCc4Y_VZIj6Kw2KyDfo4dLRFx4AO6sMcppl9C_JbMo2eI-zHqZljShbYzqmEDhSiuTcquSH3Ir6E-K2oLJngrrCoYRvNjpAievtLdYc9M3IKNfPHCrE3Xjo-yx5LyR8ya1bDXuxzti7ccAH8aFLeVHLxL8II61CTlJUyfbAg1czBXCgk789IsAR_TBNsoW3fPe8BLxgx8n8h82u-oe8mMIOdL2lBoLBbjsOc3Txmo8Ztf-TJh8JZmgZtldhNVhN_Sri1leOG2ZgkBBnMjr9zprK-I1s__5ECRKZAHgP9dAjuEGyoNx38tV-zqRFXUFpwXVUKAPbM&__tn__=-R]Facebook, вітаючи Українських Воїнів з Днем Збройних Сил України та висловлюючи їм свою повагу та вдячність.


«Наше вітання на це свято - це чіткий план дій з посилення нашої армії. Сильна армія - це невід'ємна частина Нової стратегії миру та безпеки», - наголосила лідер «Батьківщини».


Для того, щоб українська армія стала сильнішою, переконана політик, першочергово потрібно збільшити реальний обсяг фінансування наших Збройних Сил.


«Наразі реальна частка фінансування становить лише 2% ВВП. Для воюючої країни це недопустимо. Реальний обсяг фінансування для України має становити не менше 3% ВВП», - сказала вона.


Окрім того, після приходу до влади команди Юлії Тимошенко буде запроваджено новий військовий контракт, який сформує принципово інші відносини між військовими та армією: відносини повної поваги до всіх, хто служить у ЗСУ.


Він забезпечить гідну систему соціального захисту для військових та їх родин, запевнила Голова партії.


Так, за новим контрактом, зарплата рядового контрактної служби в 1,5 раза перевищуватиме середню заробітну плату в країні, усі військові зможуть отримати житло за спеціальною іпотечною програмою, за якої відсотки платитиме держава. Також до контракту будуть включені гарантії медобслуговування, отримання освіти, пенсійного страхування, а також додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їх родин, повідомила Юлія Тимошенко.


«Так само, як українські бійці захищають свою Батьківщину, держава має захищати кожного свого воїна. І тоді ми точно переможемо!» - наголосила вона.


За словами лідера «Батьківщини», результатом комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім існуючим стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок.


«Наша безпека - в НАТО, наше мирне і заможне майбутнє - в ЄС», - підсумувала вона.


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:00 Понедельник 0 0 Twitter удалил тысячи аккаунтов по всему миру: стала известна причина - «Общество» Twitter регулярно «зачищает» свою площадку от фейковых учетных записей. Например, лишь в мае-июне 2018-го компания удалила до 70 миллионов поддельных или подозрительных аккаунтов, часть из которых...
20:00 Понедельник 0 0 Завтра практчино в усіх областях України буде сухо та сонячно, - синоптик - «Общество» Сьогодні, 23 вересня, день осіннього рівнодення. Атмосфера одразу скумекала, що вже досить ніжитися і маніжитися, пора утеплятися і натякати громадянам на українському підсонні, що літо вже - за...
16:26 Понедельник 0 18 Николай Коляда просит местную власть проконтролировать ремонт тротуара на Ленина Фото: соцсеть «ВКонтакте», Николай Коляда ЕКАТЕРИНБУРГ, 23 сентября, . Режиссер Николай Коляда попросил журналистов обратить внимание власти на ремонт тротуара на улице Ленина. Известный уральский...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх