NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:27 Четверг 0 61
31-01-2019, 15:27

Вадим Івченко: Порошенко використовує брудні технології для підняття свого низького рейтингу - «Общество»

В Екатеринбурге авиакомпанию «Руслайн» оштрафовали за..

Фото: УралПолит.ру/Евгений Поторочин ЕКАТЕРИНБУРГ, 24 мая,...
31-01-2019, 15:27

Президент Петро Порошенко використовує для підняття свого низького рейтингу всі можливі брудні технології, не гребуючи виділенням державних коштів на власну агітацію.


Про це в ефірі «5 каналу» повідомив народний депутат від «Батьківщина» Вадим Івченко.


За його словами, з усіх регіонів країни надходять повідомлення про приведення в повну бойову готовність всієї вертикалі виконавчої влади на місцях для того, щоб забезпечити проходження у другий тур виборів чинного президента.


«Деякі міські голови збирають вчителів, лікарів і, погрожуючи звільненням, прямо вимагають прийти на вибори та підтримати Порошенка. На заводи дали розпорядження, за кого потрібно голосувати. І це тільки деякі із задіяних схем», - заявляє політик.


Вадим Івченко також розповів про організацію мережі підкупу, де пропонуються гроші за голос в підтримку обраного кандидата.


«У місті Дніпро, у грудні, під час ухваленя бюджету на соціальний захист було виділено 1,8 млн грн, а в січні проводиться позачергова сесія і виділяється аж 140 млн. У 70 разів більше! Потрібно розуміти, що ці кошти з неба не беруться. Вони знімаються з бюджету розвитку, з усіх інших статей. Чинний президент розпорядився заплатити з місцевих коштів своїм агітаторам під виглядом статей соціального забезпечення», - наголошує представник «Батьківщини».


«Батьківщина» неодноразово заявляла про застосування адмінресурсу з боку команди президента, підкуп виборців, залякування представників партій. На сьогодні вже є відкриті справи щодо порушення виборчого законодавства.


«Ми фіксуємо всі неправомірні дії, передаватимемо їх правоохоронним органам та домагатимемось, щоб вони були доведені до кінця».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:10 Суббота 0 12 Международный трибунал обязал РФ освободить украинских моряков - «Общество» Суд обязал освободить украинских моряков Международный трибунал по морскому праву обязал Российскую Федерацию немедленно освободить два украинских корабля и вспомогательное судно, а также 24 моряков,...
12:40 Суббота 0 19 Красная площадь: мысли о Дне Победы (Санкэй симбун, Япония) - «Общество» В России в День Победы проводятся военные парады и праздничные салюты, молодое поколение слушает рассказы ветеранов о войне и благодарит за совершенные ими подвиги. Однако автора статьи подобный...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх