Bawerman
Опубликовано: 18:32, 15 февраль 2019
Общество / Украина

Люди, якими варто пишатися: Юлія Тимошенко до Дня пам’яті воїнів-афганців - «Общество»

Держава має дбати про «афганців» і виконувати свої безпосередні соціальні обов'язки щодо ветеранів. Бо саме у такий спосіб формується велика і гідна нація - нація, яка здатна захистити своїх дітей. ...
Люди, якими варто пишатися: Юлія Тимошенко до Дня пам’яті воїнів-афганців - «Общество»

Держава має дбати про «афганців» і виконувати свої безпосередні соціальні обов'язки щодо ветеранів. Бо саме у такий спосіб формується велика і гідна нація - нація, яка здатна захистити своїх дітей.


Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у Facebook до 30-річчя з дня виведення військ з Афганістану.


На думку лідера «Батьківщини», згадувати події того часу потрібно і необхідно, адже «нема ніякої вини за тими юними й невинними хлопцями, фактично дітьми, яких хижа та агресивна імперія слала на війну, не питаючи їх жодної згоди».


«У політиці це вважається невдячною й незручною темою. Бо хтозна, як її інтерпретувати. І воїнів похвалити хочеться, але ж і війна була «не наша», загарбницька і непотрібна. І у ворога - в Росії - роблять з цієї дати свято імперського масштабу... Тому краще промовчати... В цьому все лицемірство й цинізм політики - замовчувати незручне й невигідне для іміджу», - сказала вона.


Юлія Тимошенко назвала українських «афганців» людьми честі, великої мужності й обов'язку.Голова партії нагадала, що саме вони стояли на захисті Майдану 2004-го року, саме вони у 2013-14 роках були однією з ключових сил оборони Революції гідності. Та й сьогодні там, на Сході, наші «афганці» знову в строю, мужньо і героїчно боронять Україну від ворога і захищають наше мирне життя, наголосила вона.


«Це люди, на яких можна покластися, люди, яким можна вірити... Люди, якими варто пишатися! Щиро дякую вам, хлопці... Ми й досі так вас називаємо, хоча вже ціле покоління зросло від тих часів і стало дорослими чоловіками», - підсумувала Юлія Тимошенко....

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)