NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
04:34 Среда 0 37
12-06-2019, 04:34

Водія "Київпастрансу" звинувачують в пошкодшенні дротів - «Общество»

12-06-2019, 04:34
Водія "Київпастрансу" звинувачують в пошкодшенні дротів - «Общество»

Сьогодні у Подільському суді Києва відбулось засідання по оскарженню догани, яку винесли Наталі Пристинській - активістці Вільної профспілки залізничників України на "Київпастрансі". Як відомо, наявність трьох доган дозволяє звільнити робітника.


Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" повідомляє громадська організація "Соціальний рух"

Наталю, яка працює водійкою тролейбуса, звинувачують у тому, що вона перевищила швидкість, чим спровокувала обрив контактів. Активістка у свою чергу заявляє, причиною обриву став поганий стан дротів. І на підтвердження того в суді є три повідомлення від інших водіїв. Адміністрація не відповіла, чому в наказах про догани немає відомостей про час і місце подій. До того ж, не мають доказів, що контактна мережа була технічно справна.

Як наголошує Соціальний рух, роботодавець намагається звалити всю провину на водіїв, щоб позбутися від профспілкових активістів і активісток. Водії-профспілковці ж у свою чергу заявляли у ЗМІ про численні порушення з боку адміністрації "Київпастрансу" - технічні несправності громадського транспорту, як то "лисі шини" взимку чи старі медикаменти в аптечках, неналежну оплату понаднормових, тиск на працівників і навіть випадок побиття жінки-працівниці. Про ганебне свавілля на "Київпастрансі" навіть заявляли у парламенті Великобританії.

В той же час сьогоднішній суд перенесли через прохання представниці "Київпастрансу" дати їй час на ознайомлення з документами. Це вже третя представниця КП за час судової тяжби профспілковців. Сам ініціатор доган - директор Куренівського депо Руслан Карабчук жодного разу на суд не з'явився.
Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:17 Четверг 0 0 В Перми обвиняемую в махинациях медика оставили на свободе из-за больного ребенка Фото со страницы Марины Друговой в соцсети «ВКонтакте» ПЕРМЬ, 27 июня, . Суд оставил известного в Перми медика, которую обвиняют в мошенничестве, на свободе. Ее отпустили под залог в 3 млн рублей...
00:20 Четверг 0 27 Юлія Тимошенко закликала до об’єднання політичні сили, які є прихильниками змін - «Общество» Сьогодні перед Україною постали дуже великі виклики. Вирішити їх зможе чітка консолідація здорових політичних сил, які готові ламати стару систему та боротися з корупцією, чіткий план дій та...
20:52 Среда 0 26 Frankfurter Allgemeine Zeitung (Германия): «Этот нескончаемый позор» - «Общество» Ни одна русская спортсменка не критикует собственную федерацию настолько открыто, как Мария Ласицкене. Но ни одна и не прыгает так же высоко. Мария — лучшая прыгунья в высоту в мире, и сейчас она вне...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх