NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
00:10 Понедельник 0 46
22-07-2019, 00:10

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента - «Общество»

22-07-2019, 00:10
Юлія Тимошенко: «Батьківщина» служитиме Україні та інтересам людей, а питання про склад коаліції – до команди президента - «Общество»

«Батьківщина» служитиме країні та інтересам людей, де б вона не була: в коаліції чи ні. Команда Юлії Тимошенко має стратегічний план відродження та становлення України і втілюватиме його надалі.


Про це заявила Юлія Тимошенко на прес-конференції за результатами виборів до Верховної Ради.


«Наша команда складається з професіоналів і ми вміємо будувати країну. Ми - одна з небагатьох партій, яка має покроковий стратегічний план відродження та становлення України. Ми 20 років віддавали сили та досвід Україні, і ми це продовжуватимемо робити й надалі», - наголосила лідер «Батьківщини».


Водночас вона зауважила, що на парламентських виборах партія президента Зеленського здобула перше місце і сьогодні саме в її руках ініціатива та відповідальність за формування коаліції.


«Вони ухвалюватимуть рішення, з ким коаліцію створювати, кого висувати на посаду прем'єр-міністра та міністрів», - заявила Голова партії та привітала команду президента з перемогою.


На запитання, з ким із партій, які наразі потрапляють до парламенту, «Батьківщина» готова об'єднуватися, Юлія Тимошенко зазначила, що мова може йти про коаліцію лише зі «Слугою народу» та «Голосом».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


08:35 Суббота 0 34 Из секретного города под Москвой 24-летний диггер Артем шлет привет Путину: «Спасибо за безумно хорошие приключения» (Yle, Финляндия) - «Общество» Под Москвой есть целый подземный мир. Часть объектов была в свое время построена в рамках подготовки к масштабной ядерной войне, есть там и секретные линии метро. Молодые люди, называющие себя...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх