Oakman
Опубликовано: 12:40, 11 сентябрь 2019
Общество / Украина

«Батьківщина» підтримує боротьбу з корупцією, зокрема з незаконним збагаченням - «Общество»

«Батьківщина» підтримала у першому читанні за основу внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,...
«Батьківщина» підтримує боротьбу з корупцією, зокрема з незаконним збагаченням - «Общество»
«Батьківщина» підтримує боротьбу з корупцією, зокрема з незаконним збагаченням - «Общество»

«Батьківщина» підтримала у першому читанні за основу внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів.


Проте, наголосив заступник Голови партії Сергій Власенко з трибуни парламенту, документ потребує доопрацювання.


Представника «Батьківщини» озвучив недоліки документу, який, до речі, стосується не лише корупціонерів, але юридичних та фізичних осіб.


Зокрема, передбачається розкриття банківської та будь-якої таємниці щодо будь-якої особи без рішення суду. І лише за письмовим запитом керівника НАБУ або ДБР, зауважив він.


Окрім того, передбачається проведення суду про арешт майна без участі особи, майно якої арештовується.


«З нашим рівнем роботи експертів, будь-яка хата на селі може бути оцінена в 14 млн і депутати на селі можуть стати корупціонерами, а мешканці села, які з ним спілкуються, будуть третіми особами, які також підпадають під цей закон», - пояснив він.Сергій Власенко звернувся до депутатів з проханням не допомагати корупціонерам уникати відповідальності і ухвалити нормальний закон.


Окрім того, законопроєкт не повинен стати інструментом для зловживання та незаконного збагачення самих правоохоронців і не має утискати права звичайних людей.ba.org.ua


...

Следующая похожая новость...

Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)