Novosti-dny.com / Юлія Тимошенко: Сильна армія зробить переговори щодо миру на умовах України максимально ефективними (відео) - «Общество»

Юлія Тимошенко: Сильна армія зробить переговори щодо миру на умовах України максимально ефективними (відео) - «Общество»


Побудова сильної армії допоможе зміцнити позиції України у дипломатичних переговорах щодо досягнення миру та звільнення окупованих територій.


Про це Юлія Тимошенко написала на своїй сторінці у =68.ARAgM8GJiUQBfaSO7Gbwwsa54LlFCc4Y_VZIj6Kw2KyDfo4dLRFx4AO6sMcppl9C_JbMo2eI-zHqZljShbYzqmEDhSiuTcquSH3Ir6E-K2oLJngrrCoYRvNjpAievtLdYc9M3IKNfPHCrE3Xjo-yx5LyR8ya1bDXuxzti7ccAH8aFLeVHLxL8II61CTlJUyfbAg1czBXCgk789IsAR_TBNsoW3fPe8BLxgx8n8h82u-oe8mMIOdL2lBoLBbjsOc3Txmo8Ztf-TJh8JZmgZtldhNVhN_Sri1leOG2ZgkBBnMjr9zprK-I1s__5ECRKZAHgP9dAjuEGyoNx38tV-zqRFXUFpwXVUKAPbM&__tn__=-R]Facebook, вітаючи Українських Воїнів з Днем Збройних Сил України та висловлюючи їм свою повагу та вдячність.


«Наше вітання на це свято - це чіткий план дій з посилення нашої армії. Сильна армія - це невід'ємна частина Нової стратегії миру та безпеки», - наголосила лідер «Батьківщини».


Для того, щоб українська армія стала сильнішою, переконана політик, першочергово потрібно збільшити реальний обсяг фінансування наших Збройних Сил.


«Наразі реальна частка фінансування становить лише 2% ВВП. Для воюючої країни це недопустимо. Реальний обсяг фінансування для України має становити не менше 3% ВВП», - сказала вона.


Окрім того, після приходу до влади команди Юлії Тимошенко буде запроваджено новий військовий контракт, який сформує принципово інші відносини між військовими та армією: відносини повної поваги до всіх, хто служить у ЗСУ.


Він забезпечить гідну систему соціального захисту для військових та їх родин, запевнила Голова партії.


Так, за новим контрактом, зарплата рядового контрактної служби в 1,5 раза перевищуватиме середню заробітну плату в країні, усі військові зможуть отримати житло за спеціальною іпотечною програмою, за якої відсотки платитиме держава. Також до контракту будуть включені гарантії медобслуговування, отримання освіти, пенсійного страхування, а також додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їх родин, повідомила Юлія Тимошенко.


«Так само, як українські бійці захищають свою Батьківщину, держава має захищати кожного свого воїна. І тоді ми точно переможемо!» - наголосила вона.


За словами лідера «Батьківщини», результатом комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім існуючим стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок.


«Наша безпека - в НАТО, наше мирне і заможне майбутнє - в ЄС», - підсумувала вона.


...
7-12-2018, 15:00
Вернуться назад