NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:00 Суббота 0 0
18-02-2017, 21:00

Олексій Рябчин зареєстрував законопроект щодо невідкладної зміни складу НКРЕКП - «Экономика»

Тоттенхэм намерен удержать Эриксена, предложив..

Хавбеком интересовался мадридский Реал. Руководство...
18-02-2017, 21:00
Олексій Рябчин зареєстрував законопроект щодо невідкладної зміни складу НКРЕКП - «Экономика»

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин зареєстрував Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про НКРЕКП» (щодо невідкладної ротації чинного складу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) №6073-1.


«Закон України про Регулятор мав не тільки суттєво покращити роботу Комісії, але й оновити її склад і зробити його політично незалежним. На жаль, цього досі не сталося. Чинний склад НКРЕКП і надалі ухвалює рішення, які суттєво погіршують інвестиційний клімат України, створюють перепони для діяльності малого та середнього бізнесу, сприяють зростанню рівня енергетичної бідності населення», - повідомив автор документу.


За словами Олексія Рябчина, альтернативний законопроект №6073-1 має декілька ключових положень, які відрізняють його від законопроекту №6073, що раніше був поданий до парламенту депутатом від фракції «Самопоміч» та його колегами-підписантами.


«По-перше, змінено систему відбору кандидатів на посаду членів Регулятора. Вважаємо, що при чинній системі відбору без наявності політичної волі не можливо обрати незалежний і неупереджений склад Регулятора. По-друге, на відміну від 6073, цим документом ми пропонуємо достроково звільнити весь чинний склад НКРЕКП з моменту набрання його чинності, та не допускати до участі у новому конкурсі», - зазначив представник «Батьківщини».


Олексій Рябчин зареєстрував законопроект щодо невідкладної зміни складу НКРЕКП - «Экономика»Він також зауважив, що в його законопроекті новий склад НКРЕКП має бути призначений протягом 4 місяців з дати набуття чинності законопроекту №6073-1 (№6073 - через 6 місяців).


Окрім того, Рябчин сказав, що більшість наведених у документі положень подавалися як правки до Закону України «Про НКРЕКП», коли той допрацьовувався до другого читання, однак вони не були підтримані.


«Вважаю, що така процедура відкритого відбору максимально може знизити ризики непрозорих та упереджених призначень, що, зі свого боку, забезпечить діяльність НКРЕКП на принципах професійності, ефективності та справедливості. Сподіваюся на конструктивну та плідну роботу над №6073 та №6073-1 у профільному комітеті та в залі Верховної Ради України», - підсумував парламентар.


ba.org.ua...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:18 Вторник 0 17 В 2020 году Tesla покажет гиперкар, работающий на ракетном топливе - «Происшествия» Тестирование нового гиперкара Tesla Roadster планируют начать уже в конце 2019 начале 2020 года. Руководители автомобильной компании Tesla заявили о разработках нового гиперкара, который будет...
00:02 Вторник 0 13 На Днепропетровщине старик всю ночь насиловал приемную внучку - «Культура» Мужчина также фотографировал обнаженную 13-летнюю девочку на мобильный телефон. Полиция задержала насильника. В Днепропетровской области неродной дед всю ночь насиловал 13-летнюю девочку естественным...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх