NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:00 Пятница 0 0
7-04-2017, 15:00

Ігор Луценко вимагає оприлюднити список російських банків, які фінансують терористів - «Экономика»

Трамп отложил введение пошлин на автомобили -..

Такое решение Трамп принял после того, как изучил доклад...
7-04-2017, 15:00
Ігор Луценко вимагає оприлюднити список російських банків, які фінансують терористів - «Экономика»

Ігор Луценко звернувся до Ради Національного банку України щодо організації санкцій проти російських банків, які фінансують терористів.


Про це народний депутат від фракції «Батьківщина» заявив, виступаючи сьогодні в парламенті.


«Три тижні тому Україна від імені всіх нас подала до Міжнародного суду позов щодо невиконання Росією законодавства та міжнародних угод щодо попередження фінансування тероризму», - нагадав парламентар.


За його словами, мова йде про те, що присутні в нашій державі російські банки досі у великій кількості займаються тим, що фінансують терористів на Сході України, зокрема збирають кошти для ополченців, для їхнього озброєння і таким чином «допомагають» вбивати українців.


Як повідомив Ігор Луценко, він передав до Мін'юсту письмове запитання з проханням надати перелік банків, які містяться в позові України, та отримав відповідь, що це «секретна інформація», яка відома лише СБУ.


«Я закликаю Мін'юст, СБУ і всіх, хто має до цього відношення, розкрити цю інформацію. Українці мають право знати, про що цей позов: які банки причетні до терористів?» - заявив депутат від «Батьківщини».


До того ж, він зазначив, що цю інформацію дуже просто знайти.


«Задайте в пошуку Google «допомога ополченню», і знаходите - «Внешторгбанк», «Альфа-Банк», «Сбербанк» - усі ті банки, які в нас тут в центрі Києва, на Хрещатику вільно проводять всій бізнес. Питання: чому ми скаржимося на ці банки в Міжнародний суд, а самі нічого проти них не робимо?» - обурився Ігор Луценко.прес-служба партії «Батьківщина»


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:46 Понедельник 0 15 Экс-полузащитник Говерлы: Когда я играл за ужгородскую команду, мне не платили зарплату, а в клубе не было бутылок с водой - «Автоновости» Француз не доволен практикой выступлений за Говерлу. Экс-игрок ужгородской Говерлы, ныне выступающий за Монпелье, Дамьен Ле Таллек поделился воспоминаниями о выступлении в ужгородском клубе. "Я...
04:08 Понедельник 0 11 В Луганской обл. правоохранители изъяли арсенал оружия и взрывчатки - «Политика» Полицейские изъяли гранаты, мины, автоматы и патроны В Сватовском районе Луганской области оперативники уголовного розыска в рамках уголовного производства по факту подрыва филиала банка провели...
04:05 Понедельник 0 14 Политика трубопроводов: Путин, Европа и «Северный поток — 2» (The New Statesman, США) - «ЭКОНОМИКА» В настоящее время проводится реализация масштабного проекта, который, как утверждают его критики, якобы расколет Европу и уже угрожает стабильности европейского континента, пишет автор. И речь идет...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх