NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:00 Понедельник 0 0
2-10-2017, 12:00

Олексій Рябчин: Впровадженню відновлюваних джерел енергії заважають «енергомонополісти» - «Культура»

Зеленский: мы освободим Крым - «Новости Дня»..

Избранный президент Украины Владимир Зеленский, игнорируя...
2-10-2017, 12:00
Олексій Рябчин: Впровадженню відновлюваних джерел енергії заважають «енергомонополісти» - «Культура»

Сьогодні інвестори готові вкладати в розвиток української відновлювальної енергії, але останні скандали, на жаль, спрямовані на руйнування енергетичної галузі.


Про це народний депутат від «Батьківщини», голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ Олексій Рябчин сказав під час обговорення розвитку виробництва електроенергії за рахунок відновлювальних джерел на X Міжнародному форумі Херсонщини «Таврійські горизонти».


На його переконання, головний обов'язок будь-якого уряду - забезпечення добробуту та піклування про своїх громадян.


«Це стосується всіх сфер життя, враховуючи енергетичну сферу. Зараз всі країни світу зосередились на тому, аби розробити відповідну законодавчу базу та залучити інвестиції для переходу на відновлювальну енергетику. А ми традиційно мужньо намагаємося пережити чергову зиму», - сказав під час форуму Олексій Рябчин.


Політик наголосив, що Міністерство енергетики розробило нову «Енергостратегію-2035», у якій не закладено енергетичний перехід з вугілля та атомної енергетики. Натомість вкрай важко буде досягнути планову частку відновлювальної енергетики, яка, за його словами, згідно з цим документом, становить 11% до 2020 року.


«Остання статистика свідчить, що найбільші інвестиції у світовій енергетиці спрямовані саме на розвиток виробництва електроенергії за рахунок відновлювальних джерел та енергоефективності. Інвестори готові вкладати і в розвиток української відновлювальної енергії, проте існує велика кількість бюрократичних перепонів та корупції. Наразі ми не можемо здійснювати перехід з одного стану енергетики в інший, оскільки використовуємо потужності, побудовані в СРСР. І взагалі, після останніх скандалів та енергетичних війн між НАК «Нафтогаз» і урядом, ймовірність приходу інвесторів знижується», - констатував народний депутат від «Батьківщини».


Олексій Рябчин переконаний, що Україна має великий потенціал впровадження ВДЕ (відновлювані джерела енергії), особливо в приватних домогосподарствах, але через небажання «енергомонополістів» це не відбувається.


«Поки ми не здолаємо корупцію, у тому числі й в енергетичній галузі, ми ніколи не досягнемо поставлених цілей», - підсумував він.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:46 Понедельник 0 0 Экс-полузащитник Говерлы: Когда я играл за ужгородскую команду, мне не платили зарплату, а в клубе не было бутылок с водой - «Автоновости» Француз не доволен практикой выступлений за Говерлу. Экс-игрок ужгородской Говерлы, ныне выступающий за Монпелье, Дамьен Ле Таллек поделился воспоминаниями о выступлении в ужгородском клубе. "Я...
04:08 Понедельник 0 0 В Луганской обл. правоохранители изъяли арсенал оружия и взрывчатки - «Политика» Полицейские изъяли гранаты, мины, автоматы и патроны В Сватовском районе Луганской области оперативники уголовного розыска в рамках уголовного производства по факту подрыва филиала банка провели...
04:05 Понедельник 0 0 Политика трубопроводов: Путин, Европа и «Северный поток — 2» (The New Statesman, США) - «ЭКОНОМИКА» В настоящее время проводится реализация масштабного проекта, который, как утверждают его критики, якобы расколет Европу и уже угрожает стабильности европейского континента, пишет автор. И речь идет...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх