NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:00 Понедельник 0 0
2-10-2017, 12:00

Олексій Рябчин: Впровадженню відновлюваних джерел енергії заважають «енергомонополісти» - «Культура»

2-10-2017, 12:00
Олексій Рябчин: Впровадженню відновлюваних джерел енергії заважають «енергомонополісти» - «Культура»

Сьогодні інвестори готові вкладати в розвиток української відновлювальної енергії, але останні скандали, на жаль, спрямовані на руйнування енергетичної галузі.


Про це народний депутат від «Батьківщини», голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ Олексій Рябчин сказав під час обговорення розвитку виробництва електроенергії за рахунок відновлювальних джерел на X Міжнародному форумі Херсонщини «Таврійські горизонти».


На його переконання, головний обов'язок будь-якого уряду - забезпечення добробуту та піклування про своїх громадян.


«Це стосується всіх сфер життя, враховуючи енергетичну сферу. Зараз всі країни світу зосередились на тому, аби розробити відповідну законодавчу базу та залучити інвестиції для переходу на відновлювальну енергетику. А ми традиційно мужньо намагаємося пережити чергову зиму», - сказав під час форуму Олексій Рябчин.


Політик наголосив, що Міністерство енергетики розробило нову «Енергостратегію-2035», у якій не закладено енергетичний перехід з вугілля та атомної енергетики. Натомість вкрай важко буде досягнути планову частку відновлювальної енергетики, яка, за його словами, згідно з цим документом, становить 11% до 2020 року.


«Остання статистика свідчить, що найбільші інвестиції у світовій енергетиці спрямовані саме на розвиток виробництва електроенергії за рахунок відновлювальних джерел та енергоефективності. Інвестори готові вкладати і в розвиток української відновлювальної енергії, проте існує велика кількість бюрократичних перепонів та корупції. Наразі ми не можемо здійснювати перехід з одного стану енергетики в інший, оскільки використовуємо потужності, побудовані в СРСР. І взагалі, після останніх скандалів та енергетичних війн між НАК «Нафтогаз» і урядом, ймовірність приходу інвесторів знижується», - констатував народний депутат від «Батьківщини».


Олексій Рябчин переконаний, що Україна має великий потенціал впровадження ВДЕ (відновлювані джерела енергії), особливо в приватних домогосподарствах, але через небажання «енергомонополістів» це не відбувається.


«Поки ми не здолаємо корупцію, у тому числі й в енергетичній галузі, ми ніколи не досягнемо поставлених цілей», - підсумував він.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:46 Среда 0 28 24 липня практично в усіх областях дощі та грози, - синоптик - «Общество» 24 липня практично в усіх областях дощі та грози. Місцями дощі навіть можуть переходити у зливи та виникати шквали. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомила головний синоптик Opogode Наталка...
00:06 Среда 0 28 Президент назвал имя вероятного генпрокурора - «Политика» Президент Владимир Зеленский заявил, что заместитель главы его офиса Руслан Рябошапка рассматривается как один из кандидатов на должность генпрокурора Украины. Об этом президент заявил по завершению...
00:05 Среда 0 25 Джеймс Кэмерон поздравил Marvel с кассовым рекордом "Мстителей", которые обошли его "Аватар" - «Политика» Режиссер Джеймс Кэмерон поздравил компанию Marvel с новым рекордом блокбастера "Мстители: Финал", который собрал в прокате 2,79 млрд долл. и обошел его "Аватар". Сообщение появилось в официальном......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх