NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:02 Пятница 0 0
17-11-2017, 21:02

Олексій Рябчин: Інвестори зазнають мільйонних збитків через блокування ротації НКРЕКП - «Экономика»

Мать драконов стала эльфом! - «Общество»..

Universal Pictures выпустила трейлер фильма «Прошлое...
17-11-2017, 21:02

За тиждень Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, втратить свої повноваження через блокування процесу ротації її членів


Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради зазначив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин.


«Процедура ротації запущена: парламент обрав двох представників, які обиратимуть членів НКРЕКП, а Кабінет міністрів вибрав ще одного. У нас є три особи з п'яти», - сказав він і додав, що ще двох не призначив президент Петро Порошенко.


Депутат від «Батьківщини» також зауважив, що один з членів комісії Борис Циганенко, який має йти в ротацію, «раптово захворів і тиждень відсутній на роботі».


«Енергетичний регулятор через тиждень де-факто втратить свої повноваження, і його голова - Дмитро Вовк, - не зможе зібрати кворум. Не призначивши ротаційну комісію за своєю квотою, президент заблокував ротацію регулятора. Зараз два члени підуть в ротацію і ще залишиться тільки два. Таким чином вони не зможуть ухвалити жодного рішення: від інвестиційних питань до затвердження тарифів», - пояснив народний депутат.


Олексій Рябчин висловив переконання, що президент «хоче, щоб регулятор був у підвішеному стані».


«Так, у ручному режимі можна контролювати ринок у 300-400 млрд грн, роздавати комусь преференції або навпаки не давати розвиватись», - наголосив він.


Політик повідомив, що навіть, якщо Порошенко сьогодні призначить своїх кандидатів до Конкурсної комісії, яка обиратиме членів НКРЕКП, і процес ротації запуститься,- 2-3 місяці країна не матиме працюючого регулятора.


Як наголосив парламентарій, у такій ситуації, зокрема, страждають іноземні інвестори, які вкладають свої кошти в Україну: «До мене звернулись інвестори з Канади, Швеції, ЄБРР, які повірили обіцянкам президента, уряду, і вклали власні кошти - мільйонні інвестиції в енергетику. Вони побудували вітряки, сонячні станції для того, щоб модернізувати нашу країну і зараз не можуть отримати зелений тариф. Для них це - мільйонні втрати, а через якийсь підпис чиновника, який захворів і не хоче приходити на роботу, вони не можуть цього отримати».


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:21 Среда 0 33 «Это кошмар»: реальность европейского пограничного контроля в маленьком польском городке (The Telegraph, Великобритания) - «ЭКОНОМИКА» В случае выхода Британии из Евросоюза ее граница с Ирландией из внутренней превратится во внешнюю. Чем это грозит экономике, разбирается автор The Telegraph, приводящий в качестве примера ситуацию,...
16:19 Среда 0 23 Независимость: что удерживает Украину на плаву (Корреспондент, Украина) - «ЭКОНОМИКА» Украина готовится отметить очередной День Независимости. Самое время подводить итоги. Давайте вспомним события, которые произошли за последние годы в экономике? Украинский экономист достаточно трезво...
16:13 Среда 0 25 Очередному «герою парковки» досталось от украинских баскетболистов (видео) - «Происшествия» Украинские автомобилисты ежедневно сталкиваются с автохамами на дороге. Но от таких «личностей» страдают и простые граждане. Приходится им самим бороться с этим явлением. Так, возле аэропорта...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх