NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
22:03 Четверг 0 0
23-11-2017, 22:03

Юлія Тимошенко зустрілася з єврокомісаром Йоганнесом Ханом - «Экономика»

Мужчина зарубил топором знакомого и выдал смерть за..

В Донецкой области мужчина зарубил знакомого топором и...
23-11-2017, 22:03

У четвер, 23 листопада, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом


Сторони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення нашої держави.


У зв'язку з цим Йоганнес Хан наголосив, що «системна корупція віддаляє нашу країну від Європи і без реальних результатів не можна розраховувати на підтримку».


«Гола риторика не може замінити конкретику, особливо там, де українське керівництво взяло на себе прямі зобов'язання», - сказав він.


Зі свого боку Голова партії «Батьківщина» поінформувала свого співрозмовника про ситуацію з проведенням виборів голів і депутатів у об'єднаних територіальних громад, які відбулися 29 жовтня в Україні, зокрема про зафіксовані порушення європейських стандартів і норм.
Юлія Тимошенко та Йоганнес Хан обговорили пріоритетні заходи в рамках Східного партнерства.


Окрім того, йшлося про ситуацію на Сході нашої держави. Також під час зустрічі наголошувалося на неможливості зняття санкцій проти Росії до встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади над цією територією та україно-російським кордоном, і повернення анексованого Криму.


Зазначимо, що в зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.


Нагадаємо, 22-23 листопада Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Брюсселі для участі у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходитиме в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:23 Суббота 0 0 Генштаб подготовил планы противодействия спецподразделениям РФ – Муженко - «Общество» Украинские военные обсудили противодействие спецподразделениям Российской Федерации со специалистами из 9 стран. Об этом шла речь на конференции по вопросам развития Сил специальных операций ВС......
00:06 Суббота 0 0 В Житомирской области нашли привязанный к дереву труп - «Культура» В лесу между селами Житомирской области обнаружили привязанный к дереву труп неизвестного мужчины в возрасте около 40 лет. В Житомирской области в лесу между селами найден привязанный к дереву труп...
00:06 Суббота 0 0 Жена Уэйна Руни грозит футболисту разводом, если он не бросит пить - «Культура» Брак Уэйна и Колин уже несколько раз оказывался на грани краха из-за алкоголя Колин Руни, жена знаменитого экс-нападающего "Манчестер Юнайтед" Уэйна Руни, заявила, что готова развестись с...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх