NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
22:03 Четверг 0 0
23-11-2017, 22:03

Юлія Тимошенко зустрілася з єврокомісаром Йоганнесом Ханом - «Экономика»

Тоттенхэм намерен удержать Эриксена, предложив..

Хавбеком интересовался мадридский Реал. Руководство...
23-11-2017, 22:03

У четвер, 23 листопада, Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Комісаром ЄС з питань політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом


Сторони обговорили ситуацію в Україні та євроінтеграційні прагнення нашої держави.


У зв'язку з цим Йоганнес Хан наголосив, що «системна корупція віддаляє нашу країну від Європи і без реальних результатів не можна розраховувати на підтримку».


«Гола риторика не може замінити конкретику, особливо там, де українське керівництво взяло на себе прямі зобов'язання», - сказав він.


Зі свого боку Голова партії «Батьківщина» поінформувала свого співрозмовника про ситуацію з проведенням виборів голів і депутатів у об'єднаних територіальних громад, які відбулися 29 жовтня в Україні, зокрема про зафіксовані порушення європейських стандартів і норм.
Юлія Тимошенко та Йоганнес Хан обговорили пріоритетні заходи в рамках Східного партнерства.


Окрім того, йшлося про ситуацію на Сході нашої держави. Також під час зустрічі наголошувалося на неможливості зняття санкцій проти Росії до встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади над цією територією та україно-російським кордоном, і повернення анексованого Криму.


Зазначимо, що в зустрічі також брав участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.


Нагадаємо, 22-23 листопада Голова партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко та заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Брюсселі для участі у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходитиме в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:18 Вторник 0 17 В 2020 году Tesla покажет гиперкар, работающий на ракетном топливе - «Происшествия» Тестирование нового гиперкара Tesla Roadster планируют начать уже в конце 2019 начале 2020 года. Руководители автомобильной компании Tesla заявили о разработках нового гиперкара, который будет...
00:02 Вторник 0 13 На Днепропетровщине старик всю ночь насиловал приемную внучку - «Культура» Мужчина также фотографировал обнаженную 13-летнюю девочку на мобильный телефон. Полиция задержала насильника. В Днепропетровской области неродной дед всю ночь насиловал 13-летнюю девочку естественным...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх