NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
01:06 Пятница 0 0
24-11-2017, 01:06

Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істурізо зустрівся з Юлією Тимошенко - «Автоновости»

Юлія Тимошенко проголосувала на виборах: Наша команда..

21 липня, у день дострокових виборів до Верховної Ради,...
24-11-2017, 01:06

У середу, 22 листопада, у рамках робочого візиту до Брюсселя Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем ЄНП Антоніо Лопесом-Істурізом


Сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні та питання, пов'язані з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, які відбулися 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко наголосила, що її партія отримала беззаперечну перемогу на цих виборах, незважаючи на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


«Це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини», - сказала вона.


Зі свого боку Антоніо Лопес-Істуріз привітав Юлію Тимошенко з високим рівнем підтримки її політичної сили в Україні та висловив глибоке занепокоєння через тиск на опозицію.


«Мені дуже приємно, що ваша партія, яка належить до найпотужнішої політичної сім'ї ЄНП, має найбільшу підтримку серед українців. Водночас ми рішуче засуджуємо будь-які спроби чинити тиск на кандидатів від опозиції під час виборів», - зазначив він.


Нагадаємо, що 22-23 листопада Юлія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Брюсселі для участі у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходитиме в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.


intvua.com


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:02 Вторник 0 0 На Днепропетровщине старик всю ночь насиловал приемную внучку - «Культура» Мужчина также фотографировал обнаженную 13-летнюю девочку на мобильный телефон. Полиция задержала насильника. В Днепропетровской области неродной дед всю ночь насиловал 13-летнюю девочку естественным...
20:15 Понедельник 0 14 В Польше задержали украинца с более 20 фальшивыми паспортами - «Экономика» Документы предназначались украинцам, которые работают в Европе Польские пограничники на украинско-польской границе задержали гражданина Украины, который имел при себе 25 фальшивых иностранных...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх