NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
01:06 Пятница 0 0
24-11-2017, 01:06

Генеральний секретар ЄНП Антоніо Лопес-Істурізо зустрівся з Юлією Тимошенко - «Автоновости»

В Николаевской области лоб в лоб столкнулись грузовики..

В Николаевской области лоб в лоб столкнулись грузовики, в...
24-11-2017, 01:06

У середу, 22 листопада, у рамках робочого візиту до Брюсселя Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем ЄНП Антоніо Лопесом-Істурізом


Сторони обговорили поточну політичну ситуацію в Україні та питання, пов'язані з проведенням виборів голів і депутатів до об'єднаних територіальних громад, які відбулися 29 жовтня 2017 року.


У зв'язку з цим Юлія Тимошенко наголосила, що її партія отримала беззаперечну перемогу на цих виборах, незважаючи на суттєве посилення тиску на кандидатів від опозиційних партій, керівників місцевих партійних організацій та значне погіршення ситуації зі свободою слова в Україні.


«Це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини», - сказала вона.


Зі свого боку Антоніо Лопес-Істуріз привітав Юлію Тимошенко з високим рівнем підтримки її політичної сили в Україні та висловив глибоке занепокоєння через тиск на опозицію.


«Мені дуже приємно, що ваша партія, яка належить до найпотужнішої політичної сім'ї ЄНП, має найбільшу підтримку серед українців. Водночас ми рішуче засуджуємо будь-які спроби чинити тиск на кандидатів від опозиції під час виборів», - зазначив він.


Нагадаємо, що 22-23 листопада Юлія Тимошенко та Григорій Немиря перебувають з робочим візитом у Брюсселі для участі у зустрічі лідерів партій-членів Європейської народної партії, яка проходитиме в рамках підготовки до саміту «Східного Партнерства» Європейського Союзу.


intvua.com


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:37 Воскресенье 0 13 Hromadske (Украина): частная империя. Что на Украине принадлежит олигарху Коломойскому - «ЭКОНОМИКА» Украинский олигарх Игорь Коломойский уехавший из страны в 2017 году, вернулся на родину. Украинская газета приводит перечень активов, которые, по разным данным, принадлежат Коломойскому. Среди них -...
20:17 Воскресенье 0 11 На Филиппинах столкнулись поезда метро, десятки пострадавших - «Автоновости» В результате столкновения пострадало 34 человек Представитель Администрации легкорельсового транспорта Манилы Хернандо Сабрера в воскресенье сообщил, что в результате столкновения двух поездов метро...
20:16 Воскресенье 0 11 Хирн: Бой Джошуа и Уайлдера должен состояться - «Автоновости» Эдди Хирн впечатлен победой Деонтея Уайлдера над Домиником Бризилом. Промоутер чемпиона мира в супертяжелом весе по версиям WBO, WBA и IBF Энтони Джошуа Эдди Хирн прокомментировал бой обладателя...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх