NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:00 Вторник 0 0
15-05-2018, 21:00

Петро Олещук: Початок запуску технології «контрольованої революції»? - «Происшествия»

В Україні потепліє у Всесвітній день метеоролога, -..

20 березня вся континентальна Європа порине в сонце та синє...
15-05-2018, 21:00

«У контексті останніх подій у Вірменії в Москві спостерігається насправді тектонічний зсув ідеологічних падаригм. Від ультра-консервативної оцінки будь-яких "революцій" як інспірованих "зовнішнім ворогом" страшних заворушень, до позитивної оцінки факту зміни влади у Єревані, що відбувся внаслідок вуличних протестів», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Петро Олещук.


"Вождь хунти" стає прем'єром і одразу вирушає "для звіту" до Путіна, і Путін з ним зустрічається, ручкається, позує перед камерами.


Але цікавим є навіть не це. Цікавим є те, що в надрах російського пропагандистського механізму запускається невидимий агрегат, який починає тиражувати та поширювати різноманітні "позитивні оцінки вірменської революції". Мовляв, новий вірменський лідер і міністрів звільнив, і корупцію поборов, і взагалі - веде Вірменію у позитивне та світле майбутнє.


Тобто, це вже формування ідеологеми, яку умовно можна назвати "гарна революція", і яка, очевидно, має бути чимось протилежним до "поганої революції" в Україні.


Це справді тектонічні зміни.


Чому раніше в Росії офіційно відкидали ідею будь-яких "революцій" на просторі екс-Союзу? Бо співставляли це із власною дійсністю та власними фобіями - фобіями "Московського Майдану".


Тепер, очевидно, ці фобії відходять на другий план.


І це "ж-ж-ж", мабуть, трапилося не просто так.


То чи не є це початком запуску технології "контрольованої революції" як механізму збереження та повторної легітимації правлячого російського класу та нової форми "операції спадкоємець" для Путіна?


Досвід, тим більше, є. Досить згадати "ГКЧП" та всі наступні події. До цього часу всі росіяни переконані, що то була революція. Але реально від неї постраждали лише кілька старих маразматиків, які заважали правлячому класу СРСР перейти від КОРИСТУВАННЯ збудованими за соціалізму заводами-параходами, до повної ВЛАСНОСТІ над ними.


Якщо ця гіпотеза відповідає дійсності, то нас очікуватимуть цікаві ідеологічні трансформації. "Дослідження" на тему "правильних, православних та скрєпних революцій". Вивчення досвіду Вірменії і т.д».«Вечірні Вісті»...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:49 Среда 0 7 Експерт: Найдешевший хліб дорожчав у 1,5 рази швидше, ніж інший - «Происшествия» З минулого року Асоціація постачальників торговельних мереж проводить власний моніторинг цін на соціальний набір продуктів у великих містах країни. Ми вирішили порівняти наші данні за рік з офіційною...
18:49 Среда 0 7 Якщо "Нафтогаз" не знизить ціну на газ для усіх областей України, це буде зловживає монопольним становищем - «Происшествия» Нафтогаз анонсував зниження ціни на газ на 2%. Тільки для своїх споживачів (Кіровоградська область). Якщо відповідне зниження ціни газу Нафтогаз/Уряд не зробить для усіх областей України, то треба...
18:48 Среда 0 7 Олександр Трохимець: Влада погрожує судді Аблову, який відмінив підвищення ціни на газ для населення - «Происшествия» 19 березня з ефіру одного з телеканалів стало відомо, що суддю Окружного одміністративного суду Міста Києва Євгена Аблова, який 4 березня виніс рішення про визнання незаконною підвищення ціни на газ...
18:07 Среда 0 15 Юлія Тимошенко та лідери ІТ-галузі уклали угоду про співпрацю - «Политика» Кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко та представники провідних IT та бізнес-асоціацій України, представники IT-компаній підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Це...
18:07 Среда 0 9 Президент Порошенко побудував свою виборчу кампанію на брехні і підкупі, - Сергій Соболєв - «Политика» Президент Петро Порошенко побудував свою виборчу кампанію на тотальній брехні. Це яскраво доводить рішення Печерського райсуду суду м. Києва, який задовільнив позов кандидата у Президенти Юлії...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх