NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:00 Вторник 0 102
15-05-2018, 21:00

Юрій Войтенко: Антикорупційний суд потрібен не скільки МВФ, Світовому банку, ЄС, США, а нам самим - «Происшествия»

Боевики похвастались джихад-мобилем, которым будут..

В Сети появились кадры джихад-мобиля, которым боевики...
15-05-2018, 21:00

«Щодо (не)конституційності створення Вищого антикорупційного суду (як зазначають деякі нардепи). Варто зазначити, що згідно Конституції України: "Створення надзвичайних та особливих судів не допускається." (ст. 125). Але, у чинному законі "Про судоустрій та статус судів" зазначається: "Вищими спеціалізованими судами є:


1) Вищий суд з питань інтелектуальної власності;
2) Вищий антикорупційний суд." (ст. 31).
Тому, Вищий антикорупційний суд буде не "надзвичайним" чи "особливим", а - "спеціалізованим" (що не є порушенням Конституції України, зокрема статті 125)», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Юрій Войтенко.


«Більше того, Указом Президента від 29 вересня 2017 року вже створений інший спеціалізований суд - Вищий суд з питань інтелектуальної власності. І ні про яку неконституційність при його створенні не йшлася мова (адже він не зачіпає життєво важливі інтереси політиків та чиновників, котрі у незаконний спосіб збагатилися на своїй посаді). Тому, політики-корупціонери у всякий спосіб намагаються гальмувати створення цього суду, внісши понад 2000 поправок до проекту закону про Вищий антикорупційний суд, тим самим "заваливши" його законотворчим спамом. При цьому корупціонери у владі згадали про "суверенітет", "неконституційність", про те що "усі суди мають бути антикорупційними" тощо.
Цей суд має замкнути антикорупційний ланцюжок у системі НАБУ-САП-АКС. Тому цей суд потрібен не скільки МВФ, Світовому банку, ЄС, США тощо, а нам самим.
Варто лише нагадати, що за підсумками 2017 року, Україна знаходиться на 130 місці за рівнем корупції з 180 країн, маючи лише 30 балів з 100 можливих (дані - Transparency International)», - констатує політолог.


«Вечірні Вісті»


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


01:00 Понедельник 0 17 Появились первые подробности о съемках спин-оффа «Форсажа» - «Культура» Через некоторое время на большие экраны выйдет спин-офф культовой автомобильной саги «Форсаж». Уже известно, что главные роли в картине исполнят Дуэйн Джонсон и Джейсон Стэтхем. Картина будет...
01:00 Понедельник 0 16 В Сети показали мощный потоп в оккупированной Макеевке (видео) - «Культура» Уровень воды для многих горожан был настолько критический, что некоторые отказывались выходить на своих остановках и проезжали мимо в надежде найти более "сухое" место для выхода на улицу. Кадры...
01:00 Понедельник 0 23 В Украине за семь месяцев утонули 600 человек - «Культура» Спасатели напоминают, что купаться разрешается только в специально оборудованных местах и нельзя нырять в незнакомых местах. С начала года в Украине на водоемах погиблиоколо 600 человек. А с начала...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх