NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
21:00 Вторник 0 0
15-05-2018, 21:00

Юрій Войтенко: Антикорупційний суд потрібен не скільки МВФ, Світовому банку, ЄС, США, а нам самим - «Происшествия»

В Сети появился трейлер второго сезона сериала..

После ошеломительного успеха сериала, в Netflix решили...
15-05-2018, 21:00

«Щодо (не)конституційності створення Вищого антикорупційного суду (як зазначають деякі нардепи). Варто зазначити, що згідно Конституції України: "Створення надзвичайних та особливих судів не допускається." (ст. 125). Але, у чинному законі "Про судоустрій та статус судів" зазначається: "Вищими спеціалізованими судами є:


1) Вищий суд з питань інтелектуальної власності;
2) Вищий антикорупційний суд." (ст. 31).
Тому, Вищий антикорупційний суд буде не "надзвичайним" чи "особливим", а - "спеціалізованим" (що не є порушенням Конституції України, зокрема статті 125)», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Юрій Войтенко.


«Більше того, Указом Президента від 29 вересня 2017 року вже створений інший спеціалізований суд - Вищий суд з питань інтелектуальної власності. І ні про яку неконституційність при його створенні не йшлася мова (адже він не зачіпає життєво важливі інтереси політиків та чиновників, котрі у незаконний спосіб збагатилися на своїй посаді). Тому, політики-корупціонери у всякий спосіб намагаються гальмувати створення цього суду, внісши понад 2000 поправок до проекту закону про Вищий антикорупційний суд, тим самим "заваливши" його законотворчим спамом. При цьому корупціонери у владі згадали про "суверенітет", "неконституційність", про те що "усі суди мають бути антикорупційними" тощо.
Цей суд має замкнути антикорупційний ланцюжок у системі НАБУ-САП-АКС. Тому цей суд потрібен не скільки МВФ, Світовому банку, ЄС, США тощо, а нам самим.
Варто лише нагадати, що за підсумками 2017 року, Україна знаходиться на 130 місці за рівнем корупції з 180 країн, маючи лише 30 балів з 100 можливих (дані - Transparency International)», - констатує політолог.


«Вечірні Вісті»


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:49 Среда 0 7 Експерт: Найдешевший хліб дорожчав у 1,5 рази швидше, ніж інший - «Происшествия» З минулого року Асоціація постачальників торговельних мереж проводить власний моніторинг цін на соціальний набір продуктів у великих містах країни. Ми вирішили порівняти наші данні за рік з офіційною...
18:49 Среда 0 7 Якщо "Нафтогаз" не знизить ціну на газ для усіх областей України, це буде зловживає монопольним становищем - «Происшествия» Нафтогаз анонсував зниження ціни на газ на 2%. Тільки для своїх споживачів (Кіровоградська область). Якщо відповідне зниження ціни газу Нафтогаз/Уряд не зробить для усіх областей України, то треба...
18:48 Среда 0 7 Олександр Трохимець: Влада погрожує судді Аблову, який відмінив підвищення ціни на газ для населення - «Происшествия» 19 березня з ефіру одного з телеканалів стало відомо, що суддю Окружного одміністративного суду Міста Києва Євгена Аблова, який 4 березня виніс рішення про визнання незаконною підвищення ціни на газ...
18:07 Среда 0 15 Юлія Тимошенко та лідери ІТ-галузі уклали угоду про співпрацю - «Политика» Кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко та представники провідних IT та бізнес-асоціацій України, представники IT-компаній підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Це...
18:07 Среда 0 9 Президент Порошенко побудував свою виборчу кампанію на брехні і підкупі, - Сергій Соболєв - «Политика» Президент Петро Порошенко побудував свою виборчу кампанію на тотальній брехні. Це яскраво доводить рішення Печерського райсуду суду м. Києва, який задовільнив позов кандидата у Президенти Юлії...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх