NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
14:00 Четверг 0 0
17-05-2018, 14:00

Валерій Дубіль: Законопроект про трансплантацію органів зможе врятувати понад 2000 людей щороку - «Происшествия»

Airbus прекращает производство крупнейшего..

В последние годы Airbus почти не получал новых заказов на...
17-05-2018, 14:00

Ухвалений у четвер, 17 травня, законопроект про трансплантацію органів № 2386а-1 зможе врятувати понад 2000 людей щороку.


Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.


«Як член опікунської ради «Охматдиту» бачу сумну річ: дітки, яким потрібна трансплантація кісткового мозку від неродинного донора, помирають, так і не дочекавшись операції. Такі операції роблять закордоном, бо в Україні й досі не було відповідного законодавства. Тому держава відправляла тих, хто може вижити тільки зробивши пересадку органів, на лікування за кордон. Але не виділяла достатні на це суми», - заявив він.


Політик нагадав, що взимку він подавав законопроект №8035, який збільшує фінансування програми лікування за кордоном. Але й досі він не проголосований.


«Люди вмирають, не дочекавшись грошей! І сьогодні нарешті ми підтримали закон, який врятує тисячі життів!» - наголосив Валерій Дубіль.


За його словами, новий законопроект №2386а-1«Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині» попереджує зловживання у цій сфері і убезпечує конфіденційну інформацію і донора, і реципієнта.


Він не змінює вже існуючого в українському законодавстві (Закон про трансплантацію - №1007-14) принципу «чітко висловленої згоди» («презумпція незгоди») про посмертне донорство (людина за життя дає згоду на вилучення анатомічних матеріалів письмово).


Цей документ лише удосконалює юридичну процедуру отримання згоди з боку особи чи її законного представника та порядок її відкликання, пояснив політик.


«Це спільна перемога людей, а не депутатів! Перший крок зроблено. Тепер потрібно добитися від МОЗу забезпечення пацієнтів після трансплантації якісною імуносупресією!» - резюмував Валерій Дубіль.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


09:09 Суббота 0 0 Врачи объяснили, действительно ли кофе вреден для сердца - «Спорт» Медики заявили, что кофе оказался суперполезным для сердца. Прием кофеина ускоряет процесс восстановления тканей сердца после инфаркта - это показали эксперименты ученых из Дюссельдорфского...
06:37 Суббота 0 6 Разработано экспериментальное лекарство для улучшения памяти - «Общество» Клинические испытания на людях начнутся через 2 года Канадские ученые разработали лекарство для восстановления памяти, которое, как ожидается, поможет пациентам с депрессией, шизофренией и болезнью...
06:37 Суббота 0 6 В Гонконге задержали партию контрабандных рогов носорога на сумму в миллион долларов - «Общество» Таможенники заявили, что это был их самый крупный захват контрабанды Двое мужчин с 24 оторванными рогами носорога были задержаны в аэропорту Гонконга сотрудниками таможни. Об этом сообщает AFP. ......
03:57 Суббота 0 30 Видеорегистратор заснял паранормальное ДТП в Китае - «Мир» Мужчина появился перед автомобилем из ниоткуда. Камера видеорегистратора сумела заснять настоящую телепортацию человека из другого измерения. Многие люди пытались объяснить странный феномен, однако с...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх