NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
19:00 Среда 0 103
23-05-2018, 19:00

Вадим Івченко: Верховна Рада розблокувала обіг земель сільськогосподарського призначення - «Автоновости»

23-05-2018, 19:00

Європейський суд з прав людини визнав таким, що порушує права людини, мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.


По-перше, зовнішній вплив на Україну очевидний. І дотискати її з приводу ринку землі продовжуватимуть. Але вчора ухваленими законопроектами Верховна Рада розблокувала обіг земель сільськогосподарського призначення!


У законопроекті про сімейні ферми ми надаємо землю кожному, хто має бажання на ній працювати. Два гектари безоплатно через 7 років, 5 гектарів на викуп.


По-друге, запровадження та продовження мораторію в жодному разі не було обмеженням прав людини. Потрібно розглядати його як відстрочку, яку брала для себе влада, аби навести лад в земельних питаннях та ухвалити закони, щоб запрацювала земельна реформа.


Також маю зазначити, за три роки ця Верховна Рада ухвалила аж 2 законопроекти по землі: щодо відумерлої спадщини та щодо акуціонів. Вчора проголосовані ще два документи. Інші - роками лежать в комітеті і ледь-ледь проштовхуються на розгляд до парламенту.


Вадим Івченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:00 Воскресенье 0 25 Росселю, Чернецкому и Шадрину запретили въезд на Украину ЕКАТЕРИНБУРГ, 21 июня, . В список попали известные уральские личности. Президент Украины Петр Порошенко подписал указ, в результате которого нескольким уральским политикам и бизнесменам был запрещен...
18:00 Воскресенье 0 11 Киев ввел санкции против российских политических партий МОСКВА, 22 июня, . Президент Украины подписал указ, предполагающий введений новых санкций относительно России. На этот раз под удар попали активы российских политических партий на территории Украины....
18:00 Воскресенье 0 12 Порошенко потребовал у Путина «освобождения украинских заложников» МОСКВА, 22 июня, . Президент России Владимир Путин провел телефонный разговор с украинским лидером Петром Порошенко. По официальной информации, основной темой разговора стало соблюдение государствами...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх