NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
19:00 Среда 0 79
23-05-2018, 19:00

Іван Кириленко: Парламент розблокував обіг земель сільськогосподарського призначення - «Автоновости»

23-05-2018, 19:00

«Батьківщина» закликає всіх переговорників від України з МВФ, ЄБРР, Світовим банком, Європейським союзом поінформувати про виконання нашою державою вимоги міжнародних організацій щодо відкриття ринку землі.


Про це заявив народний депутат, перший заступник керівника партії «Батьківщина» Іван Кириленко з парламентської трибуни.


«Ми виконали вимогу - не тисніть на нас! Переговорники, час демонструвати національний інтерес та українську гордість», - сказав він.


За словами політика, сьогодні після ухвалення закону про Антикорупційний суд актуальною вимогою до українського парламенту стане питання ринку землі.


«Хочу наголосити всім, хто наполягає на ринку землі (хоча наразі існують поняття обіг земель і капіталізація), що вчора парламент ухвалив епохальні рішення. Зокрема, ми розблокували для всіх обіг земель сільськогосподарського призначення», - наголосив парламентарій.


Перший заступник керівника партії пояснив, що в ухваленому в першому читанні законі про сімейну ферму вносяться зміни до 31 статті Земельного кодексу, «де чорним по білому записано: 5 гектарів землі для кожного, хто бажає створити сімейну ферму з правом викупу двох гектарів через 7 років і трьох з розстрочкою на 20 років».


Як зазначив Іван Кириленка, це відповідає європейській аграрній політиці, яка передбачає підтримку сімейного фермерства та екологічне виробництво, а також дозволить сімейним фермерським господарствам розширити свої господарства з 30 соток до 5 гектарів.


Зі свого боку заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв зазначив в інтерв'ю журналістам, що в разі ухвалення в цілому низки законів про підтримку фермерських господарств, це означатиме відкриття можливості для користування землею аж до їх купівлі-продажу. Проте, зауважив політик, з двома ключовими обмеженнями: землі сільськогосподарського призначення можуть купуватися і продаватися виключно фермерами до 5 гектарів з розстрочкою виплати до 20 років, що дає можливість навіть починаючим фермерам поступово виплатити ці кошти.


«Цими законами ми сприяємо створенню мільйонів фермерських господарств замість 35 тисяч, які сьогодні існують в Україні», - наголосив політик.


Таким чином будь-які закиди, зокрема міжнародної спільноти про те, що в Україні заборонений оббіг земель, є некоректними, заявив Соболєв.ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:00 Воскресенье 0 25 Росселю, Чернецкому и Шадрину запретили въезд на Украину ЕКАТЕРИНБУРГ, 21 июня, . В список попали известные уральские личности. Президент Украины Петр Порошенко подписал указ, в результате которого нескольким уральским политикам и бизнесменам был запрещен...
18:00 Воскресенье 0 11 Киев ввел санкции против российских политических партий МОСКВА, 22 июня, . Президент Украины подписал указ, предполагающий введений новых санкций относительно России. На этот раз под удар попали активы российских политических партий на территории Украины....
18:00 Воскресенье 0 12 Порошенко потребовал у Путина «освобождения украинских заложников» МОСКВА, 22 июня, . Президент России Владимир Путин провел телефонный разговор с украинским лидером Петром Порошенко. По официальной информации, основной темой разговора стало соблюдение государствами...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх