NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:00 Воскресенье 0 0
10-06-2018, 18:00

Аграрії прогнозують втрати до 50% врожаю зернових через посуху - «Экономика»

Влада продовжує провокації проти команди Юлії..

До выборов Президента Украины остается меньше двух недель....
10-06-2018, 18:00

Аграрії південних, центральних та східних областей скаржаться на посуху та прогнозують втрати до 50% врожаю зернових. Зокрема, найбільше скарг поступило від сільгоспвиробників Херсонської, Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької і Вінницької областей.


Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР).


За результатами проведеного опитування членів ВАР, стало відомо, що найбільше постраждали пшениця та ячмінь, адже в деяких регіонах нашої держави дощів майже не було вже впродовж кількох місяців.


«Останній дощ у нашому районі пройшов 2-3 тижні тому. І то він був дуже слабеньким, промочив грунт не більше, ніж на 2-3 см. Це єдиний дощ, який ми мали з самої зими», - нарікає директор приватного агропромислового підприємства (ПАП) «Людмила» (Хмельницька обл.) Микола Гурський.


Аграрій зазначає, що втрати його господарства по пшениці сягнуть до 30%, сої - близько 20%.


У той же час директор фермерського господарства «Щедра Садиба-М» (Хмельницька обл.) Олександр Бондар прогнозує, що якщо найближчим часом не пройдуть затяжні дощі, він може втратити близько 40% врожаю пшениці та 50% сої.


«У нашому районі дощів практично не було з того самого часу, як згинув сніг. При цьому навіть якщо дощ піде, це вже не виправить ситуацію. Рослина вже не в тій стадії розвитку, вона слабенька», - зазначив він.


Директор ТОВ «Терра» (Дніпропетровська обл.) Олександр Дорошенко зазначив, що втрати врожаю на його підприємстві також можуть сягнути 50%.


«Якщо і надалі не буде дощів, ми можемо втратити до 50% врожаю. Найбільше постраждали пшениця і ячмінь. Соняшник і кукурудза - менше, у цих культур ще є невеликий запас вологи. Але, враховуючи погодні примхи, невідомо, що буде далі. Останній дощ в нашому районі спостерігався 8-9 травня, і був він дуже незначним», - сказав директор підприємства.


При цьому сільгоспвиробники зазначають, що точні суми збитків можна буде рахувати вже ближче до моменту збору врожаю.Вечірні Вісті


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:02 Вторник 0 2 Эксперт: Если все у нас зависит от одного человека, то что мы строили пять лет - «Политика» Все эти пять лет нам постоянно рассказывали, какие успехи у нас в построении гражданского общества, европейских институтов и прочая, прочая, прочая. И вот спустя 5 лет после таких сумасшедших...
21:02 Вторник 0 2 Гройсману и Смолию не удастся удержать инфляцию и остановить экономический спад, - эксперт - «Политика» Греция уже показала всему миру, что долговая дыра в бюджете делает со страной, а опасаясь развития Украины по греческому сценарию, что наши малообразованные политики будут делать уже в текущем 2019...
21:02 Вторник 0 2 Ігор Луценко: Економіка київського МАФу. Вражаючі цифри - «Политика» «Продане з аукціону місце біля метро Арсенальна площею ледь більше 4 кв м принесло у бюджет 870 тисяч гривень за рік. Для порівняння, деякі аналогічні точки поруч офіційно сплачують близько 40 тисяч...
18:36 Вторник 0 20 Юлія Тимошенко: Зі святом вас, велика і чудова пані Ліно! - «Экономика» «19 березня - день народження Ліни Костенко... Коли ще був живий Тарас Шевченко, його поезії, його «Кобзаря» знали майже всі в Україні, стверджують дослідники. У найвіддаленіших селах і найзабитіших...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх