NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
03:00 Среда 0 77
13-06-2018, 03:00

Іван Крулько: Канада вимагає від РФ повернути свободу Сенцову та іншим політв’язням - «Культура»

Жизнь после смерти: человечеству наконец удалось..

Человек после смерти не исчезает, а просто начинает...
13-06-2018, 03:00

Канада стурбована самопочуттям Олега Сенцова і вимагає від Росії повернути йому та іншим політв'язням Кремля свободу.


Сьогодні біля парламенту Канади провели спільну акцію із представниками канадської парламентської групи дружби з Україною, яку очолює Борис Вжесневський, на підтримку Олега Сенцова та інших політв'язнів Кремля.


Нагадаю, що кілька днів тому із відповідною заявою виступила й міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.


Нагадаю, що Канада є одним з найпотужніших союзників України, який підтримує територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, а у питанні Криму дотримується політики невизнання.


16 березня 2018 р. Христя Фріланд у заяві щодо 4-ої річниці незаконної окупації Криму серед іншого ще раз підтвердила, що Канада засуджує незаконне порушення Росією суверенітету та територіальної цілісності України і не визнає легітимність президентських виборів, проведених на суверенній території України. А також заявила про надання Канадою 4,65 млн канадських дол. на оснащення та тренування Збройних Сил України.


Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», Facebook,


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


06:01 Вторник 0 28 Україні потрібна парламентська форма правління канцлерського типу - «Автоновости» Запрошені на Всеукраїнський форум «Новий курс України» експерти, представники громадського сектора, бізнесу, медіа, політичні діячі та міжнародні партнери обговорювали план виходу країни з кризи та...
06:01 Вторник 0 27 Названы самые надежные автомобили последних лет - «Автоновости» Компания iSeeCars, специализирующаяся в сфере автоконсалтинга, опубликовала рейтинг моделей автомашин с наиболее высокой надежностью. При его составлении использовались данные компаний-производителей...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх