NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:01 Четверг 0 72
14-06-2018, 18:01

Експерт: На середню заробітну плату можна купити свинини в середньому в Україні на 9 кг менше, ніж минулоріч - «Экономика»

Жизнь после смерти: человечеству наконец удалось..

Человек после смерти не исчезает, а просто начинает...
14-06-2018, 18:01

У чому тільки в світі не вимірюють купівельну спроможність: у БігМаках, у пиві, у побаченнях. Ми ж вирішили порахувати в продуктах, які користуються найбільшою популярністю серед українців. І для початку взяли свинину.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав генеральний директор Асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.


За останній рік, з квітня 2017 по квітень 2018 року, на середню заробітну плату можна купити свинини в середньому в Україні на 9 кг менше. Падіння купівельної спроможності складає 11%. При цьому лише дві області можуть пишатися збільшенням споживання свинини - це Дніпропетровська та Донецька області. Мешканці цих регіонів цьогоріч можуть дозволити собі на 5 кг цього м'яса більше, ніж минулого року. А найбільше падіння споживання сталося в столиці, Київській та Волинській областях. У них купівельна спроможність скоротилася одразу на 15 кг свинини. Волинь є антилідером і у відносному вимірі. Тут купівельна спроможність впала на рекордні 20%. За економічну ситуацію в кожному регіоні має нести відповідальність не тільки Уряд, але й губернатори. Залучення інвестицій, ситуація з виплатою заробітної плати, конкуренція виробників та багато іншого знаходиться в їх зоні відповідальності.
А що стосується вимірювання, то навіть удава можна виміряти попугами. Було б що вимірювати...
Вечірні Вісті


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


06:01 Вторник 0 28 Україні потрібна парламентська форма правління канцлерського типу - «Автоновости» Запрошені на Всеукраїнський форум «Новий курс України» експерти, представники громадського сектора, бізнесу, медіа, політичні діячі та міжнародні партнери обговорювали план виходу країни з кризи та...
06:01 Вторник 0 27 Названы самые надежные автомобили последних лет - «Автоновости» Компания iSeeCars, специализирующаяся в сфере автоконсалтинга, опубликовала рейтинг моделей автомашин с наиболее высокой надежностью. При его составлении использовались данные компаний-производителей...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх