NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:03 Пятница 0 0
10-08-2018, 16:03

Юлія Тимошенко: Парламентська форма правління – це основа для сильної країни і шанс на успішне життя (відео) - «Происшествия»

Сутки в ООС: сепаратисты 30 раз открывали огонь -..

Противник применял реактивные системы залпового огня БМ-21...
10-08-2018, 16:03

Змінивши президентську форму правління на парламентську, ми зможемо побудувати фундамент сильної країни, в якій права і свободи українців будуть надійно захищені та дотримані.


Таке переконання висловила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.


«Це змінить країну і дасть шанс на успішне життя», - наголосила вона.


За словами лідера «Батьківщини», людей багато десятиліть переконували, що президентська форма правління - найкраща і найсильніша.


«Але найкраща і найсильніша форма правління - це саме парламентська, де люди всенародно обирають не царя-президента, а керівника виконавчої гілки влади - прем'єр-міністра або канцлера - і більшість в парламенті», - сказала Юлія Тимошенко.


Вона також зауважила, що про переваги парламентської системи свідчить і світовий досвід. Так, якщо вибрати 30 найсильніших і найрозвинутіших країн світу, то майже всі вони (за виключенням 2 країн) мають парламентську форму правління.


«І якщо вибрати 30 найвідсталіших країн світу, які практично розвалили свою економіку, і погрузли в корупції, то з них 99% - це президентські форми», - зауважила лідер партії.


Юлія Тимошенко переконана: Нова Конституція одразу передбачатиме необхідні баланси.


«Нова Конституція забезпечить надійний контроль за урядом, за канцлером або прем'єр-міністром та ставитиме їх у рамки закону Конституції», - підсумувала Голова «Батьківщини».

...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:19 Воскресенье 0 0 Украинский футболист отвернулся от флага России во время гимна - «Автоновости» Защитник «Нижнего Новгорода» Виталий Федорив демонстративно отвернулся от флага России во время исполнения гимна перед матчем седьмого тура Футбольной национальной лиги с командой «Сочи». Об этом...
16:19 Воскресенье 0 0 Во Львове недовольные пассажиры разбили палатки прямо на вокзале - «Автоновости» В ночь с 18 на 19 августа недовольные пассажиры "Укрзализныци" разложили палатки прямо в здании вокзала во Львове. Об этом сообщает львовянин Игорь Зинкевич на своей странице в Facebook. По его...
16:00 Воскресенье 0 0 Павел Климкин назвал процент молодых украинцев, у которых может не быть будущего - «Мир» Выпускники школ разочаровали украинского министра иностранных дел. Министр иностранных дел Украины Павел Климкин прокомментировал «позорные» результаты школьного выпускного экзамена по математике. Об...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх