NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:03 Пятница 0 0
10-08-2018, 16:03

Юлія Тимошенко: Парламентська форма правління – це основа для сильної країни і шанс на успішне життя (відео) - «Происшествия»

10-08-2018, 16:03

Змінивши президентську форму правління на парламентську, ми зможемо побудувати фундамент сильної країни, в якій права і свободи українців будуть надійно захищені та дотримані.


Таке переконання висловила Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.


«Це змінить країну і дасть шанс на успішне життя», - наголосила вона.


За словами лідера «Батьківщини», людей багато десятиліть переконували, що президентська форма правління - найкраща і найсильніша.


«Але найкраща і найсильніша форма правління - це саме парламентська, де люди всенародно обирають не царя-президента, а керівника виконавчої гілки влади - прем'єр-міністра або канцлера - і більшість в парламенті», - сказала Юлія Тимошенко.


Вона також зауважила, що про переваги парламентської системи свідчить і світовий досвід. Так, якщо вибрати 30 найсильніших і найрозвинутіших країн світу, то майже всі вони (за виключенням 2 країн) мають парламентську форму правління.


«І якщо вибрати 30 найвідсталіших країн світу, які практично розвалили свою економіку, і погрузли в корупції, то з них 99% - це президентські форми», - зауважила лідер партії.


Юлія Тимошенко переконана: Нова Конституція одразу передбачатиме необхідні баланси.


«Нова Конституція забезпечить надійний контроль за урядом, за канцлером або прем'єр-міністром та ставитиме їх у рамки закону Конституції», - підсумувала Голова «Батьківщини».

...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:44 Четверг 0 0 ЕС отреагировал на указ Путина о российских паспортах жителям ОРДЛО - «Политика» В Европейском Союзе считают подписание указа президентом РФ Владимиром Путиным об упрощении выдачи российских паспортов жителям оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей еще одним...
18:44 Четверг 0 0 «Батьківщина» підтримала звернення ВРУ до світової спільноти посилити санкції проти РФ через видачу паспортів - «Политика» Рішення президента Росії Володимира Путіна про видачу російських паспортів жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей є продовженням агресії та окупації. Про......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх