NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:36 Вторник 0 0
4-09-2018, 20:36

«Батьківщина» підтримала спрощення будівництва об’єктів відновлюваної енергетики - «Происшествия»

Тоттенхэм намерен удержать Эриксена, предложив..

Хавбеком интересовался мадридский Реал. Руководство...
4-09-2018, 20:36

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлювальної енергетики (№8015).


Як зазначив народний депутат від «Батьківщини», співавтор документу Олексій Рябчин він послідовно підтримує розвиток відновлювальних джерел енергетики в Україні.


«Цей законопроект надзвичайно важливий для розвитку альтернативної енергетики в Україні. За новими правилами, будівництво вітрових електростанцій відбуватиметься за значно простішим механізмом, який знижує ризик корупційних факторів при проходженні бюрократичних процедур та піднімає інвестиційну привабливість вітрової енергетики», - пояснив він.


Олексій Рябчин, переконаний: послідовна підтримка альтернативної енергетики - це шлях до енергетичної незалежності України, до залучення нових інвестицій та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.


Саме це і закладено в Новому курсі України, який запропонувала Юлія Тимошенко, додав депутат від «Батьківщини».


Як зазначається у пояснювальній записці, цим законом уточнюються положення законодавства України щодо регулювання містобудівної діяльності з метою уникнення корупційних чинників, адміністративних бар'єрів і забезпечення інвестиційної привабливості будівельних процесів при створенні, розвитку, модернізації об'єктів відновлюваної енергетики.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:18 Вторник 0 17 В 2020 году Tesla покажет гиперкар, работающий на ракетном топливе - «Происшествия» Тестирование нового гиперкара Tesla Roadster планируют начать уже в конце 2019 начале 2020 года. Руководители автомобильной компании Tesla заявили о разработках нового гиперкара, который будет...
00:02 Вторник 0 13 На Днепропетровщине старик всю ночь насиловал приемную внучку - «Культура» Мужчина также фотографировал обнаженную 13-летнюю девочку на мобильный телефон. Полиция задержала насильника. В Днепропетровской области неродной дед всю ночь насиловал 13-летнюю девочку естественным...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх