NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:05 Среда 0 0
26-09-2018, 12:05

Розвиток середнього класу та державна підтримка найменш захищених – Юлія Тимошенко про суть соціальної ринкової економіки (відео) - «Происшествия»

Дмитрий Корнейчук: Тимошенко - единственный политик,..

Парламентские выборы опять превратились в пустую говорильню...
26-09-2018, 12:05

Соціальна ринкова економіка створить умови для гармонійного поєднання вільного підприємництва з інтересами суспільства, забезпечить розвиток малого та середнього бізнесу і гарантує допомогу громадянам, які її найбільше потребують.


Про це Юлія Тимошенко написала на власній сторінці у =68.ARDXR65AqLS3uzlhr90a1jkbtF9O8dhqKLiQhtDojGFjZMwa6K6h7mkDDI_6mdobrFGyl8pQqbKIujFe5lTOevqmvSstJYL981wJIuB8ANiKqI-Nq2Pu3O1f6C0G9FmEWcDawq-1AuHeCRP9Il6uVenzg7Cz6b8BI8L41ROe7pRuk4QQ4KEsaQ&__tn__=-R]Facebook, пояснюючи мету Нового економічного курсу.


«Дехто каже, що соціальна ринкова економіка - неможлива. Бо це несполучно, взаємовиключно і взагалі - оксюморон... Категорично з цим незгодна! Створити рівні можливості для ведення бізнесу та підприємництва, ліквідувати монополії, позакривати всі «чорні вікна» для хабарів та «жертовних піднесень» чиновниками і посадовцям... Це і є соцільно орієнтована ринкова економіка», - зазначила лідер «Батьківщини».


На думку Юлії Тимошенко, кожна нова влада робить одне й те саме: «опановує тіньові схеми, створені попередниками, видаючи це за реформи». Новий економічний курс покладе цьому край, переконана вона. Він знищить монополії та запровадить чесну конкуренцію, побудує справедливе правосуддя і забезпечить ресурси для підтримки найбільш нужденних.


«Розвиток малого підприємництва в усіх його виглядах - мале підприємництво, мале фермерство, міноритарні акціонери, мікрокредитування, яким живуть всі розвинуті країни світу, піднімаючи середній клас. І взагалі підняття середнього класу, як повноцінного, заможного учасника всіх соціальних процесів - це є якраз соціальна ринкова економіка», - впевнена лідер партії.


За її словами, 27 років країна прожила в стані тотального хаосу і безправ'я. У соціально-економічному плані це - був рай для олігархів та нечистих на руку ділків, і непридатна для нормального гідного життя територія для більшості громадян.


«Новий економічний курс покладе цьому край!» - наголосила Юлія Тимошенко.


«Сильна демократична правова держава рівних можливостей - така наша мета! І ми це зробимо!» - запевнила лідер «Батьківщини».

...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:38 Четверг 0 16 Бавария попытается подписать Дембеле, если не договорится по Сане - «Спорт» Ман Сити требует слишком большую сумму за Лероя. Мюнхенская Бавария, в связи с уходом Франка Рибери и Арьена Роббена, намерена усилить фланг атаки в летнее трансферное окно. Главной целью немецкого...
04:38 Четверг 0 16 В Нидерландах в офисном здании обнаружили 2,5 тонны метамфетамина - «Спорт» Наркоторговцев задержать не удалось, их разыскивает полиция Полиция Нидерландов сообщила об изъятии рекордной партии метамфетамина. Общий вес обнаруженных правоохранителями наркотиков составил 25...
00:20 Четверг 0 23 Юлія Тимошенко закликала до об’єднання політичні сили, які є прихильниками змін - «Общество» Сьогодні перед Україною постали дуже великі виклики. Вирішити їх зможе чітка консолідація здорових політичних сил, які готові ламати стару систему та боротися з корупцією, чіткий план дій та...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх