NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:47 Четверг 0 0
27-09-2018, 16:47

Вадим Івченко: Миротворці можуть з’явитись на Донбасі лише на умовах України - «Автоновости»

Манчестер Юнайтед может вернуть Заа - «Спорт»..

Футболист провел хороший сезон. Нападающий сборной...
27-09-2018, 16:47

Миротворці ООН мають з'явитись на Донбасі, але лише на умовах України.


Про це заявив народний депутат фракції «Батьківщина» Вадим Івченко в прямому ефірі телеканалу ZIK.


«Світ вже втомився від конфлікту на Донбасі. Підприємці європейських країн тиснуть на уряди своїх держав, щоб завершити протистояння на сході України. Для них важливо лише відновлення торгівлі. Натомість для України, насамперед, важливий безпековий інтерес», - наголосив він.


Політик зазначив, що це можливо зробити лише тоді, коли міжнародна миротворча місія не просто захистить місію ОБСЄ, а й перетвориться на повноцінну миротворчу операцію. Тобто контролюватиме всю тимчасово окуповану територію, а головне - українсько-російський кордон, через який під її контролем до Росії мають бути виведені всі російські найманці та озброєння, сказав Вадим Івченко.


На переконання парламентарія, відповідне питання почне вирішуватись лише після проведення виборів в Україні.


«Після запровадження санкцій Росія зацікавлена хоч якимось чином рухатись в цьому процесі, але все ж таки намагатиметься діяти виключно на своїх умовах. А тому допомога Україні в запровадженні миротворчої місії на Донбасі має йти за підтримки США, ООН та європейських країн», - підсумував Вадим Івченко і нагадав, що Юлія Тимошенко ще рік тому пропонувала всі етапи миротворчої операції прописати в резолюції ООН.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:35 Понедельник 0 0 Сергій Соболєв: Рішення про розпуск парламенту цілком очікуване - «Мир» У Президента України є повне право розпустити цей парламент. Петро Порошенко міг це зробити ще 2,5 роки тому, але не зробив. Саме тому для «Батьківщини» рішення вже нового очільника держави...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх