NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:00 Четверг 0 0
4-10-2018, 12:00

Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко та її команда розробляють стратегію миру на Донбасі - «Происшествия»

В Житомирской области задержали братьев-домушников -..

Задержанных проверяют на причастность к другим подобным...
4-10-2018, 12:00

Мінський формат домовленостей не має майбутнього, а тому вже сьогодні треба напрацьовувати нову стратегію миру, але на умовах України, чим власне і займається Юлія Тимошенко.


Про це у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.


«Ця платформа не є дієвою. Тож казати про її майбутнє недоречно. Ми повинні напрацювати нову стратегію миру, але не на умовах Москви, яка нав'язує нам закони про особливий статус Донбасу. Ця стратегія має базуватися на основі національних інтересів України», - наголосив він.


Депутат від «Батьківщини» також звернув увагу на те, що нова стратегія має взяти за основу Будапештський меморандум.


Відповідаючи на запитання ведучих, хто очолить українську делегацію на переговорах щодо Донбасу у Мінську, адже Леонід Кучма вийшов з Тристоронньої контактної групи, Сергій Євтушок коротко зазначив: «Ніхто».


Водночас він повідомив, що Юлія Тимошенко разом зі своєю командою та експертами готуються до Безпекового форуму і напрацьовують формулу миру, але не на умовах Путіна, яка передбачатиме вихід з ситуації на Донбасі.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:35 Понедельник 0 8 Сергій Соболєв: Рішення про розпуск парламенту цілком очікуване - «Мир» У Президента України є повне право розпустити цей парламент. Петро Порошенко міг це зробити ще 2,5 роки тому, але не зробив. Саме тому для «Батьківщини» рішення вже нового очільника держави...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх