NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:00 Четверг 0 0
4-10-2018, 12:00

Сергій Євтушок: Юлія Тимошенко та її команда розробляють стратегію миру на Донбасі - «Происшествия»

4-10-2018, 12:00

Мінський формат домовленостей не має майбутнього, а тому вже сьогодні треба напрацьовувати нову стратегію миру, але на умовах України, чим власне і займається Юлія Тимошенко.


Про це у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.


«Ця платформа не є дієвою. Тож казати про її майбутнє недоречно. Ми повинні напрацювати нову стратегію миру, але не на умовах Москви, яка нав'язує нам закони про особливий статус Донбасу. Ця стратегія має базуватися на основі національних інтересів України», - наголосив він.


Депутат від «Батьківщини» також звернув увагу на те, що нова стратегія має взяти за основу Будапештський меморандум.


Відповідаючи на запитання ведучих, хто очолить українську делегацію на переговорах щодо Донбасу у Мінську, адже Леонід Кучма вийшов з Тристоронньої контактної групи, Сергій Євтушок коротко зазначив: «Ніхто».


Водночас він повідомив, що Юлія Тимошенко разом зі своєю командою та експертами готуються до Безпекового форуму і напрацьовують формулу миру, але не на умовах Путіна, яка передбачатиме вихід з ситуації на Донбасі.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:15 Вторник 0 0 "Довічне грошове утримання суддів" за півроку зросло на 57,8% - «Культура» Експерти Національної ради економічного розвитку, як зазвичай, проаналізували, на скільки зросли середні розміри пенсій за перше півріччя 2019 року. Беззаперечним лідером по зростанню, як і раніше, є...
20:15 Вторник 0 0 Суд Амстердама відклав остаточне рішення у справі про «скіфське золото» на 6-9 місяців - «Культура» Апеляційний суд Амстердама 16 липня виніс попереднє рішення у справі про «скіфське золото», повідомляє прес-служба суду. «Музей Алларда Пірсона може залишити скарби Криму в очікуванні остаточного......
20:15 Вторник 0 0 Эксперт: «Нафтогаз Украины» не оставляет своего основного занятия - манипуляций и обмана потребителей - «Культура» «Нафтогаз Украины» заявил, что в июле цена на природный газ для населения будет снижена на 11,7% (на 648 грн) по сравнению с июньской ценой - до 4,905 тыс. грн за 1000 куб. м (без учета НДС,...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх