NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:45 Суббота 0 0
6-10-2018, 12:45

Кредити за притомними ставками – це перша умова для розвитку бізнесу, – Юлія Тимошенко - «Культура»

"Джон Уик 3" стартовал в американском прокате лучше,..

В свой премьерный уик-энд фильм собрал 57 миллионов...
6-10-2018, 12:45

Забезпечити розвиток, навіть розквіт, вітчизняного підприємництва зовсім нескладно - людям просто потрібно дати можливість отримання кредитів за ставками, прийнятими в усьому цивілізованому світі.


Про це пише Юлія Тимошенко на своїй сторінці у =68.ARA6DTjeEBKAj3HbZ_-b5ntUrCyFJ_7HySJrLu54T9WwIDC58EOKhy85spYEPP3yqozDKsRBSXBOiX0CIxBjxYxTRDwD-oK5ijplXpkK8Yu4p3qRBjJr7l3UMZ0Rz1nUa4fgott1K9SBVVjqaSNiiaZJrjF7sVOjv1Yp68NDKNVxdzYlg6Xrjw&__tn__=-R]Facebook, коментуючи одну із базових пропозицій Нового економічного курсу.


«Був такий ще радянський «колгоспний» анекдот: Для того, щоб корова менше їла і давала більше молока, її треба більше доїти і менше годувать... От саме так держава ставиться і до українського бізнесу. Так і живемо...», - констатує лідер «Батьківщини».


На думку Юлії Тимошенко, політики та чиновники, які мусять опікуватися проблемами бізнесу, роблять це суто формально. Їхні «дієві та ефективні шляхи» підтримки вітчизняного підприємництва обмежуються порожніми обіцянками та красивими словами з високих трибун і телеекранів. Тоді як люди чекають конкретних рішень та реальної підтримки.


«Біда в тому, що влада всі 27 років незалежності ставиться до підприємців не як до суспільної цінності, а як до ресурсу і джерела власного збагачення. Чиновників не цікавить добробут країни, їм цікавий лише особистий добробут. Тому й п'ють вони кров з підприємців від світанку до світанку», - обурюється політик.


Новий економічний курс, впевнена Голова партії, дасть змогу на базі зниження інфляції забезпечити бізнес довгостроковими кредитами під 3%. Це одне із пріоритетних завдань розробленої під егідою лідера «Батьківщини» програми перетворень. Позаяк саме середній клас «витягує суспільство за собою, до гідного рівня життя». І держава, де підприємець почувається жертвою та ізгоєм, ніколи не буде щасливою та заможною, переконана Юлія Тимошенко....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:14 Вторник 0 0 Guardian: Подозреваемые в отравлении Скрипаля получили секретный звонок после нападения - «Мир» Главным подозреваемым в отравлении бывшего двойного агента Сергея Скрипаля после возвращения в Лондон из Солсбери позвонили с секретного номера телефона, который должен был сообщить об том, что...
00:14 Вторник 0 0 "Джон Уик 3" стартовал в американском прокате лучше, чем ожидалось - «Мир» В свой премьерный уик-энд фильм собрал 57 миллионов долларов, что позволило ему "свергнуть" с пьедестала лидера последних трех недель - экранизацию комиксов Marvel "Мстители: Завершение". Еще 92...
20:49 Понедельник 0 15 Телеканал 112: Зеленский принес присягу президента Украины - «Новости Дня» Владимир Зеленский принес присягу президента Украины в сессионном зале Верховной рады. Трансляцию вел телеканал «112 Украина». К присяге Зеленского привела глава Конституционного суда Наталья...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх