NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:45 Суббота 0 0
6-10-2018, 12:45

Кредити за притомними ставками – це перша умова для розвитку бізнесу, – Юлія Тимошенко - «Культура»

В Сирии военные Асада попали в засаду, есть жертвы -..

С марта в боях с исламистами погибли 177 сирийских военных...
6-10-2018, 12:45

Забезпечити розвиток, навіть розквіт, вітчизняного підприємництва зовсім нескладно - людям просто потрібно дати можливість отримання кредитів за ставками, прийнятими в усьому цивілізованому світі.


Про це пише Юлія Тимошенко на своїй сторінці у =68.ARA6DTjeEBKAj3HbZ_-b5ntUrCyFJ_7HySJrLu54T9WwIDC58EOKhy85spYEPP3yqozDKsRBSXBOiX0CIxBjxYxTRDwD-oK5ijplXpkK8Yu4p3qRBjJr7l3UMZ0Rz1nUa4fgott1K9SBVVjqaSNiiaZJrjF7sVOjv1Yp68NDKNVxdzYlg6Xrjw&__tn__=-R]Facebook, коментуючи одну із базових пропозицій Нового економічного курсу.


«Був такий ще радянський «колгоспний» анекдот: Для того, щоб корова менше їла і давала більше молока, її треба більше доїти і менше годувать... От саме так держава ставиться і до українського бізнесу. Так і живемо...», - констатує лідер «Батьківщини».


На думку Юлії Тимошенко, політики та чиновники, які мусять опікуватися проблемами бізнесу, роблять це суто формально. Їхні «дієві та ефективні шляхи» підтримки вітчизняного підприємництва обмежуються порожніми обіцянками та красивими словами з високих трибун і телеекранів. Тоді як люди чекають конкретних рішень та реальної підтримки.


«Біда в тому, що влада всі 27 років незалежності ставиться до підприємців не як до суспільної цінності, а як до ресурсу і джерела власного збагачення. Чиновників не цікавить добробут країни, їм цікавий лише особистий добробут. Тому й п'ють вони кров з підприємців від світанку до світанку», - обурюється політик.


Новий економічний курс, впевнена Голова партії, дасть змогу на базі зниження інфляції забезпечити бізнес довгостроковими кредитами під 3%. Це одне із пріоритетних завдань розробленої під егідою лідера «Батьківщини» програми перетворень. Позаяк саме середній клас «витягує суспільство за собою, до гідного рівня життя». І держава, де підприємець почувається жертвою та ізгоєм, ніколи не буде щасливою та заможною, переконана Юлія Тимошенко....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:42 Суббота 0 0 В Венеции туристов оштрафовали на 950 евро за кофе на мосту - «Автоновости» Туристам в Венеции запрещается устраивать пикники в общественных местах Полиция Венеции оштрафовала на 950 евро двух туристов из Германии за приготовление кофе на ступенях моста Риальто, сообщает ......
20:25 Суббота 0 0 Конте: У Интера большие проблемы с трансферами - «Экономика» Антонио не удается осуществить все задуманное. Перед поединком с Манчестер Юнайтед в рамках Международного кубка чемпионов главный тренер Интера Антонио Конте заявил, что трансферная политика клуба...
20:25 Суббота 0 0 В ОРДЛО заявили о готовности к перемирию на Донбассе - «Экономика» Перемирие на Донбассе вступает в силу с 00:01 воскресенья, 21 июля Представители незаконных вооруженных формирований на временно оккупированных территориях Донецкой и Луганской областей (ОРДЛО)...
20:25 Суббота 0 0 На Донбассе с начала суток ранен украинский военный, боевики применяют артиллерию и минометы - «Экономика» С начала суток боевики нарушили перемирие 7 раз В районе боевых действий на Донбассе с начала текущих суток боевики 7 раз нарушили перемирие, применяя артиллерию и минометы. Об этом сообщил...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх