NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
08:26 Среда 0 0
10-10-2018, 08:26

Синоптик: Антициклон Viktor визначатиме нашу погоду до суботи-неділі із захльостом аж на наступний тиждень - «Происшествия»

10-10-2018, 08:26

Хвіст атмосферного фронту (фото) накидав в Україну хмарності і тому температура повітря присіла нижче. Проте у південній частині, де є сонечко, градуси піднялися вже до +13+17.
Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомила головний синоптик Opogode Наталка Діденко.
Антициклон Viktor визначатиме нашу погоду до суботи-неділі із захльостом аж на наступний тиждень.
Тобто, ніякого дощу не буде ще довго.
Швиденько організуйте майстрів до ремонтів та будівництва на відкритому просторі - якраз ідеальна пора, ні холодно, ні спекотно, і особливих заморозків не видно.
Але самі не перемерзайте, бо в оселях холоднувато без опалення. Все ж вночі очікується +4+9 градусів.
Якраз прийшла пора штанів із начосом, флісів та товстіших шкарпеток.
У Києві завтра і до кінця тижня - без опадів. Завтра очікується підвищення денної температури повітря до +15 градусів.
Антициклон - ідеальна пора для туманів та серпанків, не заблукайте серед жовтого листя та сірого асфальту, вмикайте на дорогах фари та грійтеся, співаючи усією сім'єю чи в обід усім робочим колективом "туман яром..."


Вечірні Вісті


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:01 Воскресенье 0 194 «Кто-то создает образ пожирателя денег»: Роскосмос объяснил нарушения на 700 миллионов происками «врагов» Фото: pixabay.com МОСКВА, 4 декабря, . Роскосмос заявил об информационной атаке на него с целью создать образ организации, которая тратит бюджетные деньги на нецелевые нужды. В конце ноября глава...
15:01 Воскресенье 0 185 «Люди будут терять работу»: украинский политик предупредила о последствиях ухода российского бизнеса Фото: Комсомольская правда КИЕВ, 5 декабря, . Бывший депутат Верховной рады Анна Герман рассказала, что ждет экономику Украины в случае, если из страны уйдет российский бизнес. Самое главное,...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх