NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:56 Четверг 0 157
11-10-2018, 12:56

Олексій Рябчин: Субсидії – це корупційна схема для заробляння грошей облгазами та чиновниками - «Автоновости»

11-10-2018, 12:56

Ситуація з субсидіями в Україні - ганебна, адже наявні корупційні схеми допомагають збагачуватись облгазам і чиновникам.


Про це в прямому ефірі телеканалу «112» розповів народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин.


Політик обурився тим, скільки корупції наразі в галузі ЖКГ.


«Ситуація з субсидіями - це ганьба! Субсидії не отримує конкретна людина, яка мала б отримувати. Держава та державний «Нафтогаз» майже не бачать кінцевого «бенефіціара». Насправді субсидія як компенсація прокручується через клірингові фінансові операції. І на цьому заробляють облгази та нечисті на руку чиновники», - наголосив Олексій Рябчин.


Депутат від «Батьківщини» переконаний, що наразі міністр соцполітики Андрій Рева через брак коштів в бюджеті намагається штучно зменшити кількість субсидій.


Натомість потрібно було б зробити електронні реєстри, щоб зрозуміти, скільки в нас насправді субсидіантів, скільки там мертвих душ, та підвищити адресність субсидій. Це дало б можливість зрозуміти, як влада та олігархи заробляють на українцях, зауважив Олексій Рябчин.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


15:01 Воскресенье 0 194 «Кто-то создает образ пожирателя денег»: Роскосмос объяснил нарушения на 700 миллионов происками «врагов» Фото: pixabay.com МОСКВА, 4 декабря, . Роскосмос заявил об информационной атаке на него с целью создать образ организации, которая тратит бюджетные деньги на нецелевые нужды. В конце ноября глава...
15:01 Воскресенье 0 185 «Люди будут терять работу»: украинский политик предупредила о последствиях ухода российского бизнеса Фото: Комсомольская правда КИЕВ, 5 декабря, . Бывший депутат Верховной рады Анна Герман рассказала, что ждет экономику Украины в случае, если из страны уйдет российский бизнес. Самое главное,...

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх