NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:06 Четверг 0 93
11-10-2018, 20:06

Юлія Тимошенко: Інноваційний тип економіки та об'єднання креативного класу - запорука успіху України - «Экономика»

Стало известно, как украинцы будут отдыхать на Новый..

В Украине на новый год официальными выходными днями будут...
11-10-2018, 20:06

Інноваційний тип економіки та ставка на креативний клас - це шлях до економічного успіху України. Про це Юлія Тимошенко наголосила на зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу.


Лідер «Батьківщини» констатувала, що зараз Україна рухається невірним шляхом.


За її словами, 144 реформи, про які звітує влада, та проголошені президентом Петром Порошенком великі стратегії довели свою цілковиту неефективність. Адже за легкістю ведення бізнесу Україна перебуває на 76-ому місці, за рівнем бідності згідно з оцінками Bloоmberg наша держава посідає десяте місце в світі і є лідером з корупції за оцінками компанії «Ернст енд Янг».


«Червоні доріжки - це не для нашого бізнесу сьогодні в Україні», - констатувала Юлія Тимошенко, розповідаючи про недоступність кредитів, руйнацію банківської системи, непосильні податки, відсутність інвестицій і штучну інфляцію.


Лідер «Батьківщини» переконана, що впровадження Нового курсу, метою якого є перехід від сировинної до інноваційної моделі розвитку економіки, суттєво покращить життя людей.


«Сировинна економіка ніколи не дасть таких вибухових можливостей для збільшення обсягів ВВП та економічного підйому, як це може дати інноваційна модель розвитку. Або ми переходимо на інноваційний тип економіки, або ми ніколи не зможемо бути в одному колі з сильними країнами», - наголосила Тимошенко.


За її словами, зараз Україна потребує нової монетарної політики, правильної дерегуляції та балансу між ринком та державним регулюванням.


«Якщо правильно управляється країна і ухвалюються правильні рішення, то для України достатньо три роки, щоб отримати результат і побачити серйозні зрушення», - вважає Юлія Тимошенко.


Як приклад вона навела повоєнну Німеччину, яка змогла відбудуватися з руїн після другої світової війни за 5 років.


Тимошенко впевнена, що «потрібно зробити в Україні рай для людей, які готові своїм креативом працювати на Україну», адже саме креативний клас є запорукою інтенсивного розвитку економіки.


«Одна людина з високими рівнем інтелекту для країн з інноваційним шляхом розвитку може створити умови для збільшення обсягів ВВП», - пояснила лідер партії.


Тож завдання влади - створення нормальних умов для ведення бізнесу, а креативний клас зробить все інше для успіху країни.


«Треба зробити максимально все для того, щоб об'єднати креативний клас навколо того шляху, який є адекватним для вирішення проблем», - підсумувала лідер «Батьківщини».


Наприкінці зустрічі підприємці підтримали пропозицію Юлії Тимошенко об'єднати зусилля для доопрацювання Нового економічного курсу, аби почати його реалізовувати після президентських виборів.


ba.org.ua


...


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


23:00 Воскресенье 0 139 Мать-одиночка устроила поножовщину после девичника - «Культура» К жестокой расправе, за которую подозреваемой грозит до 15 лет лишения свободы, привела цепочка событий, начавшаяся с девичника у подруги. Суд рассматривает дело 38-летней матери-одиночки из города...
23:00 Воскресенье 0 88 Завтра ЕС вводит новые санкции против России - «Культура» Под удар попадет ближайшее окружение Путина. Официальный пресс-релиз МИД Великобритании сообщает о скором утверждении жесткого санкционного режима против России из-за отравления в Солсбери. Завтра,...
23:00 Воскресенье 0 84 Глава мирового баскетбола умер прямо на соревнованиях юношеской Олимпиады - «Культура» В Аргентине умер Генсек Международной федерации баскетбола (FIBA) и глава Глобальной ассоциации международных спортивных федераций Патрик Бауманн. Мужчина скончался в Буэнос-Айресе на 52-м году...
23:00 Воскресенье 0 83 Ребенок умер в утробе матери из-за врача, требовавшего деньги за стимуляцию родов (видео) - «Культура» Под Харьковом женщина три дня пролежала в роддоме со схватками, но врачи, несмотря на ее просьбы, отказались бесплатно стимулировать роды. На третьи сутки ребенок умер в утробе. Об этом сообщает ТСН....
23:00 Воскресенье 0 117 У музейщиков Днепра нет денег, чтобы доставить в город половецкую бабу - «Культура» В Днепре местный музей из-за нехватки денег не может вывезти с места находки древнюю половецкую бабу. Об этом сообщает в соцсети пресс-служба национального исторического музея им. Яворницкого. ......

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх