NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:28 Пятница 0 95
12-10-2018, 12:28

Надання Томосу – це велика та світла подія, що визначає історію нації, – Юлія Тимошенко - «Культура»

Ичня: звено взрывной цепи? - «Политика»..

Сватово, Балаклея, Малоянисоль, Калиновка, снова Балаклея -...
12-10-2018, 12:28

Юлія Тимошенко привітала всю Україну з важливим рішенням Константинополя, з величезним кроком до надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві.


«Це велика, ждана та світла подія, яка визначає історію країни, історію нації на багато років, а може й на кілька століть наперед. Церква має об'єднувати людей, вести їх до добра та світла, як і люди мають допомагати один одному! У цьому - суть християнства, його велика місія та духовне призначення», - написала вона на своїй сторінці у Facebook.


Лідер «Батьківщини» із жалем зазначила, що в Україні церкву десятиліттями намагалися зробити роз'єднуючим і дестабілізуючим фактором.


«Хтось ззовні постійно втручався в наші справи, намагався сварити нас, розводити по різних церквах і вказувати, яким богам молитися. Відсьогодні цього не буде!» - наголосила політик.


Юлія Тимошенко зауважила, що Українська церква - одна з найдавніших та найславетніших у всьому православному світі.


«Більше тисячі літ минуло відтоді, коли Великий Володимир хрестив Київську Русь. Ми маємо історію, маємо традицію, маємо свою Божу істинну віру і свій праведний шлях. І нарешті історичну справедливість відновлено. Ми будемо мати свою справді незалежну церкву», - зауважила вона.


Створення єдиної Української церкви лідер партії назвала шляхом до об'єднання, миру, злагоди та взаємної поваги й любові до ближніх.


«Я від усього серця дякую всім, хто долучився до великої місії об'єднання українських церков, хто мріяв про це, вірив, і вже самою вірою наближав знаменну подію», - підсумувала Юлія Тимошенко....


Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:00 Вторник 0 13 Україна має жити власним розумом, а не за порадами закордонних консультантів, – Юлія Тимошенко - «Политика» Нова влада має робити ставку на інтелектуальний потенціал українців, а не виконувати накази закордонних консультантів. Про це Юлія Тимошенко наголосила під час зустрічі з працівниками......
04:00 Вторник 0 14 В АП потеряли подарки, которые Порошенко получил от властей США (видео) - «Политика» В Администрации президента и в Фонде президентов Украины не располагают информацией о местонахождении некоторых подарков, которые ранее Петр Порошенко получил от властей США. Об этом говорится в...
04:00 Вторник 0 13 Эксперт: Вызовы трудовой миграции может решить лишь глобальная перестройка национальной экономики - «Политика» В период кризисов, который у нас всегда сопровождается резким обвалом гривны, сокращение реальных доходов населения приводило к ускорению трудовой миграции, что является вполне закономерным явлением....

У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх