NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:01 Воскресенье 0 465
6-01-2019, 15:01

Томос про автокефалію - це велика духовна перемога України, - Юлія Тимошенко - «Культура»

Манчестер Юнайтед может вернуть Заа - «Спорт»..

Футболист провел хороший сезон. Нападающий сборной...
6-01-2019, 15:01

Офіційна передача Томосу про автокефалію Святішій Церкві України - це саме та подія, яка визначає історію нації на багато років вперед.


Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, вітаючи всіх українців із цим великим днем.


"Дуже символічно і добре, що ми отримали Томос саме сьогодні - 6 січня, у Святий вечір, напередодні Різдва Христового. Подібний символізм має надихати нас на успіхи і перемоги", - переконана лідер "Батьківщини".


Юлія Тимошенко наголосила, що із першого дня в політиці прагнула, аби в Україні була власна, незалежна, праведна і справедлива церква.


Вона звернулася з молитвою вдячності до Господа "за те, що у найважчі миті не залишив Україну, що допоміг нам вистояти, здолати всі перешкоди та здобути велику духовну перемогу".


"Сьогодні отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети - до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті!" - зазначила Голова партії.


Юлія Тимошенко висловила величезну вдячність Вселенському патріарху Варфоломію, патріарху Філарету за їхню роботу, за незламність і мужність: "Це ті люди, які вже стали частиною великої історії!"...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:35 Понедельник 0 0 Сергій Соболєв: Рішення про розпуск парламенту цілком очікуване - «Мир» У Президента України є повне право розпустити цей парламент. Петро Порошенко міг це зробити ще 2,5 роки тому, але не зробив. Саме тому для «Батьківщини» рішення вже нового очільника держави...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх