NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:01 Воскресенье 0 486
6-01-2019, 15:01

Томос про автокефалію - це велика духовна перемога України, - Юлія Тимошенко - «Культура»

Кіт Харінгтон, Наталі Портман, Сьюзан Сарандон у..

8 серпня в український прокат вийде стрічка фильм Ксав'є...
6-01-2019, 15:01

Офіційна передача Томосу про автокефалію Святішій Церкві України - це саме та подія, яка визначає історію нації на багато років вперед.


Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, вітаючи всіх українців із цим великим днем.


"Дуже символічно і добре, що ми отримали Томос саме сьогодні - 6 січня, у Святий вечір, напередодні Різдва Христового. Подібний символізм має надихати нас на успіхи і перемоги", - переконана лідер "Батьківщини".


Юлія Тимошенко наголосила, що із першого дня в політиці прагнула, аби в Україні була власна, незалежна, праведна і справедлива церква.


Вона звернулася з молитвою вдячності до Господа "за те, що у найважчі миті не залишив Україну, що допоміг нам вистояти, здолати всі перешкоди та здобути велику духовну перемогу".


"Сьогодні отримали нову точку відліку. Точку, з якої починається новий шлях до великої мети - до будівництва тієї України, якої ми давно гідні і варті!" - зазначила Голова партії.


Юлія Тимошенко висловила величезну вдячність Вселенському патріарху Варфоломію, патріарху Філарету за їхню роботу, за незламність і мужність: "Це ті люди, які вже стали частиною великої історії!"...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


16:47 Вторник 0 14 Юлія Тимошенко: Ми – не «електорат», а вільні громадяни вільної демократичної європейської України! - «Мир» «Сьогодні - 29 років з дня ухвалення Декларації про державний суверенітет України. У нас чомусь це свято не дуже шанують і часто навіть не згадують. Бо і не вихідний день, і не незалежність, а щось...
16:13 Вторник 0 11 Іван Крулько: Юридичний механізм для компенсації переплачених коштів за газ - «Культура» Єдина ціна на газ для населення та промисловості, яку встановив уряд у 2016 році постановою N315, «взята зі стелі». Вона незаконна, протиправна та економічно необґрунтована і зовсім не «ринкова», як...
16:13 Вторник 0 11 Юлія Тимошенко: В України має бути один пріоритет – освіта - «Культура» Розвиток освіти буде єдиним пріоритетом державної політики. До того ж, вона має бути доступною для всіх і не може залежати ні від заможності батьків, ні від того, де мешкає дитина. Саме тому...
16:13 Вторник 0 12 Место голосования перед выборами изменили более 230 тысяч избирателей - «Культура» Более 230 тысяч украинских граждан сменили место голосования перед внеочередными выборами в Верховную раду. Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на данные Государственного реестра избирателей. ......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх