NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:09 Вторник 0 103
12-02-2019, 18:09

Політичний маховик запущено, - Альона Шкрум - «Происшествия»

12-02-2019, 18:09

Я довго мовчала щодо ситуації навколо розслідування вбивства Катерини Гандзюк.


Можливо, варто було б і далі утримуватися від коментарів, тим паче, я тут не є незалежним простим спостерігачем. Але ховати голову у пісок я не звикла.


Тож тут виклала лише факти. Давайте спочатку розбиратися в аксіомах: що, як, коли сталося, в якій послідовності:


Після розуміння фактів можна додати і подвійне дно політичних інтересів, фактор 47-ми днів до виборів, всі 100 відтінків маніпуляцій, піару та недовіри до інституцій, таких як політик-Генпрокурор.


Політичний маховик запущено і його зараз не зупинити.


Я була однією з тих 4-5 депутатів, які найбільше вболівали за створення ТСК щодо побиття і вбивства активістів. Це було правильно. І я б це зробила знову і знову.


Я добре пам'ятаю, як тоді, під час 6-годинних нарад у кабінеті Парубія, представники коаліції пояснювали своє небажане створювати ТСК тим, що це «заполітизує процес».


І вирішили створити ТСК терміном лише до лютого, «щоб перед виборами НІХТО не використав цю площадку у політичних цілях». Ми покивали і погодились.


Як пише сьогодні голова ТСК Борислав Береза: «Ми мусимо визнати, що вбивство Каті Ганзюк максимально заполітизували».


На жаль, це справді так.


Але ні вибори, ні політизація, ні суміш інтересів, маніпуляцій, чи провокацій від СБУ або будь-кого іншого не мусять завадити нам отримати вичерпні докази та повні відповіді - на єдине питання: «Хто замовив Катю Гандзюк».


Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:08 Четверг 0 0 Посол Германии в США пыталась защитить Россию от санкций, - Bild - «Происшествия» Посол ФРГ в Вашингтоне попросила конгресс США воздержаться он новых санкций против РФ Посол Германии в США Эмили Хабер направила письмо в конгресс с просьбой прекратить угрожать новыми......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх