NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:09 Вторник 0 72
12-02-2019, 18:09

Політичний маховик запущено, - Альона Шкрум - «Происшествия»

Названы самые безопасные автомобили этого года -..

Эксперты Европейской программы оценки новых автомобилей...
12-02-2019, 18:09

Я довго мовчала щодо ситуації навколо розслідування вбивства Катерини Гандзюк.


Можливо, варто було б і далі утримуватися від коментарів, тим паче, я тут не є незалежним простим спостерігачем. Але ховати голову у пісок я не звикла.


Тож тут виклала лише факти. Давайте спочатку розбиратися в аксіомах: що, як, коли сталося, в якій послідовності:


Після розуміння фактів можна додати і подвійне дно політичних інтересів, фактор 47-ми днів до виборів, всі 100 відтінків маніпуляцій, піару та недовіри до інституцій, таких як політик-Генпрокурор.


Політичний маховик запущено і його зараз не зупинити.


Я була однією з тих 4-5 депутатів, які найбільше вболівали за створення ТСК щодо побиття і вбивства активістів. Це було правильно. І я б це зробила знову і знову.


Я добре пам'ятаю, як тоді, під час 6-годинних нарад у кабінеті Парубія, представники коаліції пояснювали своє небажане створювати ТСК тим, що це «заполітизує процес».


І вирішили створити ТСК терміном лише до лютого, «щоб перед виборами НІХТО не використав цю площадку у політичних цілях». Ми покивали і погодились.


Як пише сьогодні голова ТСК Борислав Береза: «Ми мусимо визнати, що вбивство Каті Ганзюк максимально заполітизували».


На жаль, це справді так.


Але ні вибори, ні політизація, ні суміш інтересів, маніпуляцій, чи провокацій від СБУ або будь-кого іншого не мусять завадити нам отримати вичерпні докази та повні відповіді - на єдине питання: «Хто замовив Катю Гандзюк».


Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


18:54 Понедельник 0 0 Завдяки перенесенню індексації із січня на березень на пенсіонерах зекономлять близько 10 млрд грн, - Віктор Скаршевський - «Экономика» Індексація пенсій була закладена в законі про держбюджет на 2019 рік. Однак постає запитання: чому осучаснення виплат відбудеться з 1 березня, а не з 1 січня, що було би більш логічним, адже ціни...
18:34 Понедельник 0 0 Эксперт: Ни одна экономическая теория еще не придумала метод, с помощью которого можно заставить потребителя покупать товар по цене, которая минимум в три раза превышает себестоимость - «Мир» Если пасмурным зимним вечером вы, прогуливаясь по Киеву, случайно остановитесь под окнами государственной компании по добыче газа, вспомните, что этого лучше не делать. Ведь по вечерам из окон офиса...
18:34 Понедельник 0 0 Вареники з картоплею за рік подорожчали на 45%, - експерт - «Мир» З одинадцятого березня починається Великий піст. Ми починаємо гастрономічний тур по цінах на пісні страви. Сьогодні ми порахуємо, у яку "копієчку" нам обійдуться вареники з картоплею та піджаркою....
18:34 Понедельник 0 0 На Майдані билось серце великої нації, – Юлія Тимошенко згадала трагічні події Революції Гідності - «Мир» У цей самий день п'ять років тому розпочиналися найважчі події Революції Гідності. Це була мить, коли нація повстала проти свавілля, деспотії та невігластва, коли люди обрали і захистили справжні...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх