NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:03 Понедельник 0 124
18-02-2019, 15:03

Олег Постернак: Порошенко на даний момент навряд чи має шанси вийти у другий тур - «Экономика»

Юлія Тимошенко: Досягнути миру реально, але не шляхом..

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку...
18-02-2019, 15:03

Кандидат історичних наук, політтехнолог, керівник «Центру політичної розвідки Олег Постернак в коментарі «ВВ» зазначив, що нинішня кампанія така ж брудна, як і президентська 2010-го та парламентська 2012 року:


«Чорні технології та потоки компромату використовувалися завжди, а скупка голосів - це вже наша українська традиція на виборах. Єдина особливість нині полягає в тому, що бруд більшою мірою почав проходити через соціальні мережі.


Нині можемо спостерігати активізацію інформаційних атак на Юлію Тимошенко та партію «Батьківщина». Нагадаю, нещодавно в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» Юлія Тимошенко продемонструвала те, як штаб кандидата від влади незаконно збирає персональні дані громадян та формує мережу для підкупу. Після цього штаб Порошенка виступив із відповіддю, сказавши, що «Батьківщина» займається тим самим. Але жодних доказів не було продемонстровано.


Вже пішла фактично фальсифікація та фабрикація... Були створені чорні call-центри, з яких почали обздвонювати потенційних виборців і пропонувати начебто від «Батьківщини» по 500 гривень за голос. Звісно, що це фейк. Адже, повторюсь, реальних доказів причетності політичної сили до підкупу ніхто не надав. Але новина розлетілася у ЗМІ, і хтось може навіть у неї повірити. Ось у чому небезпека.


Але треба розуміти, що просто таким чином у нас відбувається дезінформаційна кампанія проти провідного кандидата від патріотичної опозиції. До речі, під роздачу можуть попасти усі кандидати, які загрожують владі хоч якимись своїми мінімальними успіхами. Натомість агітаційну мережу Порошенка навряд чи згорнуть.На жаль, у влади є багато ресурсів, які гарантують безперебійність роботи цього механізму. Єдиний, хто може зірвати такий сценарій - це самі люди. Вони можуть взяти гроші і не проголосувати так, як їм звеліли, чи відмовитися від коштів і написати заяву в поліцію, або просто отримати винагороду і не прийти голосувати... Насправді дуже хочеться вірити у підвищення політичної свідомості українців.


Разом із тим у цій кампанії широко використовується фальшива соціологія. Чинному президенту треба вирватися у другий тур за будь-яку ціну. Повторюсь, будь-яку! Тож нині головна задача - сформувати в українців думку про динамічне зростання рейтингу нинішнього глави держави. А також натякнути на те, що лише у нього є шанси переобратися на другий термін. Однак це насправді не відповідає реальному стану речей та справжнім електоральним уподобанням. Та, між іншим, закриті опитування показують, що більшість нинішніх так званих публічних соцдосліджень недооцінюють шанси Юлії Тимошенко. Тому навіть якщо буде масовий підкуп, тиск, красиві івенти тощо Порошенко на даний момент навряд чи має шанси вийти у другий тур. Єдине, що може відредагувати ситуацію, - воєнні рецидиви і, відповідно, введення воєнного стану.


Та чим ближче до виборів , тим більше з'являтиметься фальшивої соціології - і, звісно, тим менше буде дійсно об'єктивних даних. Але є дві речі, які дають можливість спеціалістам приблизно прогнозувати позиції претендентів на пост президента. По-перше, це дані закритих опитувань, про які я вже говорив. Ці дослідження зроблені за усіма канонами та показують трохи іншу картину, аніж демонструють провідні соціологічні інститути, які явно виконують замовлення. По-друге, треба зважати на результати виборів у ОТГ. Тут українці надають перевагу партії «Батьківщина», а от підтримка пропрезидентської політсили, навпаки, знижується.


Та яким чином влада буде вирішувати свої проблеми? Це ми побачимо найближчим часом».


«Вечірні Вісті»


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:12 Суббота 0 13 В Запорожской области мужчина случайно подорвал себя гранатой - «Политика» В Запорожской области мужчина по собственной неосторожности подорвал себя гранатой в лесополосе. Житель Запорожской области по неосторожности подорвал себя гранатой. Об этом сообщает......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх