NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:11 Понедельник 0 108
4-03-2019, 18:11

Підвищення ціни на газ було незаконним і необґрунтованим, – суд задовольнив позов Юлії Тимошенко - «Культура»

В КНДР отказались возобновлять переговоры с США по..

Северную Корею не устраивают требования США Северная Корея...
4-03-2019, 18:11

Колегія суддів Окружного адміністративного суду м. Києва задовільнила позов Юлії Тимошенко проти уряду щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.


Так, суд визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів № 315 від 2015 року про встановлення єдиної ціни на газ на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.


«Доведена економічна необґрунтованість ціни на газ, у доцільності якої нас переконувала влада за останні 3 роки. Отже, тарифи - як ті, що були раніше встановлені, так і нинішні - не мають економічного підґрунтя, бо, на превеликий жаль, ціна на газ береться за методом «зі стелі», - зауважив представник Юлії Тимошенко у суді, голова «Спілки власників житла» Олексій Кучеренко.


«Таким чином, основна теза Юлії Тимошенко про абсолютну реальність зменшення вдвічі ціни на газ, по суті, доведена юридично!» - додав Олексій Кучеренко.


Тож тепер у юристів є юридична база для оскарження всіх інших постанов про встановлення ціни на газ, які були ухвалені з такими ж ознаками.


«Ми добилися того, щоб суд визнав постанову КМУ незаконною, протиправною і нечинною з моменту ухвалення, щоб створити юридичну базу для повернення надлишково сплачених коштів у результаті дії цієї постанови», - наголосив представник Юлії Тимошенко у суді Олександр Трохимець.


За словами представників Юлії Тимошенко у «тарифній справі», влада майже 2 роки і 8 місяців усіляко затягувала розгляд цієї справи, подаючи безліч безглуздих клопотань: про роз'єднання і об'єднання справ, про проведення експертиз, про відвід суду. Проте уряд, який не мав повноважень підвищувати ціну на газ, так і не спромігся довести економічну обґрунтованість свого рішення.


«Всі кошти, які люди сплатили за період дії постанови уряду, були сплачені за недійсною ціною на газ. Далі ми будемо домагатися, щоб вигодонабувач - НАК «Нафтогаз України» - з мільйонними зарплатами, броньованими автомобілями і з усім цим пафосом - повернув усі ці гроші українцям», - підсумував Олександр Трохимець.


Оскарження Постанови КМУ №315ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:38 Суббота 0 0 На Донбассе за сутки - 17 обстрелов, один боец погиб, один ранен - «Автоновости» Еще один военнослужащий ООС получил ранения В пятницу, 24 мая 2019, в зоне проведения операции Объединенных сил (ООС) на Донбассе погиб один украинский военнослужащий. Об этом сообщает...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх