NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:37 Пятница 0 252
15-03-2019, 18:37

Григорій Немиря взяв участь в експертній дискусії щодо зовнішньої політики України після виборів - «Культура»

Юлія Тимошенко: Досягнути миру реально, але не шляхом..

Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку...
15-03-2019, 18:37

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря взяв участь в експертній дискусії «Нова парадигма зовнішньої політики України після виборів: mission possible?», яку провів Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД).


«Я щиро дякую організаторам за можливість такої широкої експертної дискусії у сфері зовнішньої політики. Наразі нам бракує спостережень, бачень та висновків щодо ключових положень зовнішньої політики України та ролі нашої держави у світі, - наголосив він. - Зовнішня політика починається вдома. Головне для зовнішньої політики - це добрий уряд вдома».


За його словами, у зовнішній політиці слід уникати кліше на кшталт «статус-кво є найкращим» та «все, що було до нас, є поганим».


Григорій Немиря також закликав відійти від твердження, що немає альтернативи Мінську та шукати опції, як «не вбивши Мінськ, не плестися стежкою, а знайти альтернативу, яка не вб'є Україну і дозволить встановити мир у нашій державі».
Зі свого боку народний депутат України, заступник Голови партії ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк подякував МЦПД за ґрунтовні доповіді та наголосив, що «зовнішня політика не може компенсувати проблем і провалів внутрішньої політики».


«На мою думку, зовнішня політика України не має бути проамериканською чи проросійською, вона має бути проукраїнською. На жаль, зараз Україна припинила бути суб'єктом зовнішньої політики, навколо нашої держави відбувається боротьба зовнішньополітичних інтересів США, ЄС та Росії», - сказав він.


В експертній зустрічі, яка є частиною вивчення впливу глобальних ризиків на зовнішню і безпекову політику України, брали участь українські дипломати, фахівці та дослідники з академічних і неурядових інститутів і центрів.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:12 Суббота 0 13 В Запорожской области мужчина случайно подорвал себя гранатой - «Политика» В Запорожской области мужчина по собственной неосторожности подорвал себя гранатой в лесополосе. Житель Запорожской области по неосторожности подорвал себя гранатой. Об этом сообщает......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх