NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:37 Пятница 0 236
15-03-2019, 18:37

Григорій Немиря взяв участь в експертній дискусії щодо зовнішньої політики України після виборів - «Культура»

ГПСУ: ситуация на границе с Россией напряженная -..

Сначала 2019-го Госпогранслужба отказала во въезде на...
15-03-2019, 18:37

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря взяв участь в експертній дискусії «Нова парадигма зовнішньої політики України після виборів: mission possible?», яку провів Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД).


«Я щиро дякую організаторам за можливість такої широкої експертної дискусії у сфері зовнішньої політики. Наразі нам бракує спостережень, бачень та висновків щодо ключових положень зовнішньої політики України та ролі нашої держави у світі, - наголосив він. - Зовнішня політика починається вдома. Головне для зовнішньої політики - це добрий уряд вдома».


За його словами, у зовнішній політиці слід уникати кліше на кшталт «статус-кво є найкращим» та «все, що було до нас, є поганим».


Григорій Немиря також закликав відійти від твердження, що немає альтернативи Мінську та шукати опції, як «не вбивши Мінськ, не плестися стежкою, а знайти альтернативу, яка не вб'є Україну і дозволить встановити мир у нашій державі».
Зі свого боку народний депутат України, заступник Голови партії ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк подякував МЦПД за ґрунтовні доповіді та наголосив, що «зовнішня політика не може компенсувати проблем і провалів внутрішньої політики».


«На мою думку, зовнішня політика України не має бути проамериканською чи проросійською, вона має бути проукраїнською. На жаль, зараз Україна припинила бути суб'єктом зовнішньої політики, навколо нашої держави відбувається боротьба зовнішньополітичних інтересів США, ЄС та Росії», - сказав він.


В експертній зустрічі, яка є частиною вивчення впливу глобальних ризиків на зовнішню і безпекову політику України, брали участь українські дипломати, фахівці та дослідники з академічних і неурядових інститутів і центрів.


ba.org.ua


...Расказать друзьям о новости дня.
 
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


12:45 Воскресенье 0 0 Петряк может перебраться в чемпионат Бельгии - «Культура» Один из лидеров чемпионата нацелен на украинца. Полузащитник сборной Украины и донецкого Шахтера, ныне выступающий на правах аренды за венгерский Ференцварош Иван Петряк может перейти в бельгийский...
12:45 Воскресенье 0 0 Лукашенко нанес Кремлю "смертельное оскорбление" - «Культура» Минск категорически запретил празднование в стране "Дня единения Беларуси и России". Кремлю послан красноречивый сигнал. О громком решении Минска рассказал в Telegram влиятельный канал "Беларусь...
12:17 Воскресенье 0 0 В Донецкой обл. обнаружен склад неучтенных боеприпасов, – ООС - «Автоновости» Военные средства поражения, находились в свободном доступе в одном из заброшенных домов В Волновахском районе Донецкой области в одном из заброшенных домов населенного пункта Широкино......
12:17 Воскресенье 0 0 ООС: Оккупанты провели 3 обстрела и потеряли 5 боевиков - «Автоновости» За прошедшие сутки противник трижды нарушил режим прекращения огня и понес потери. Об этом сообщает пресс-центр ООС. В полосе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" оккупанты......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх