NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
18:48 Среда 0 76
20-03-2019, 18:48

Олександр Трохимець: Влада погрожує судді Аблову, який відмінив підвищення ціни на газ для населення - «Происшествия»

В Мексике неизвестные застрелили 13 человек в баре -..

Штат Веракрус на юго-востоке Мексики является одним из...
20-03-2019, 18:48

19 березня з ефіру одного з телеканалів стало відомо, що суддю Окружного одміністративного суду Міста Києва Євгена Аблова, який 4 березня виніс рішення про визнання незаконною підвищення ціни на газ для населення, переслідує чинна влада.


Як повідомив сам суддя Аблов, йому стало відомо про невдоволення судовим рішенням з боку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.


Володимир Борисович настільки розлютився, що «передав привіт» судді про те, що той навряд чи пройде оцінювання і буде звільнений з суду. Сам суддя в телеефірі влучно зазначив, «суддівське рішення - не дівчина, щоб подобатися або ні».


Я як ініціатор і учасник судового процесу про визнання незаконним підвищення ціни на газ, відповідально заявляю, що ні суддя Аблов, ні інші судді колегії, які слухали судову справу протягом майже трьох років, жодного разу не порушили норм ані процесуального ані матеріального права. Судовий процес з боку суддів був проведений на високому рівні і було винесено обґрунтоване та правове рішення!


Вважаю тиск на суддю Аблова таким, що показує лише слабкість і підлість чинної влади. Висловлюю підтримку Євгенію Валерійовичу, бажаю йому здоров'я та успішної професійної діяльності!


Олександр Трохимець,
офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП,
Facebook, 20 березня 2019р....


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


21:13 Понедельник 0 0 Австрийский заключенный-беглец вернулся, насытившись жизнью на Канарах - «Мир» Человек, который говорит, что бежал из австрийской тюрьмы более десяти лет назад, пришел в полицию в Зальцбурге, рассказывая, что ему надоела жизнь на Канарских островах в Испании. Об этом сообщает......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх