NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
12:22 Вторник 0 72
9-04-2019, 12:22

Іван Крулько: Парламент має лишатись осередком здорового глузду - «Культура»

Дмитрий Корнейчук: Тимошенко - единственный политик,..

Парламентские выборы опять превратились в пустую говорильню...
9-04-2019, 12:22
Іван Крулько: Парламент має лишатись осередком здорового глузду - «Культура»

Парламент має лишатись осередком здорового глузду та консолідуватись задля збереження Української державності у складні для країни часи.


На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу з трибуни Верховної Ради.


Парламентарій подякував усім українцям, які підтримали Юлію Тимошенко та її Новий курс, та зауважив, що головна боротьба за демократичну Україну ще попереду.


«Війна на Сході як тривала, так і триває. Українці були бідними, так і залишаються. І проблеми, які треба зараз вирішити, не вирішуються. Їх вирішення підміняють аналізами», - наголосив він і додав, що Новий курс - це не передвиборче гасло, це дуже серйозний документ, який треба реалізовувати вже зараз і після парламентських виборів.


Тож Іван Крулько закликав депутатів підтримати до другого туру низку законодавчих ініціатив «Батьківщини», які зможуть усунути безвідповідальність глави держави.


Насамперед, закон «Про тимчасові слідчі комісії», яким треба посилити контроль парламенту і чітко встановити механізми відповідальності президента, та закон «Про імпічмент президента».


«Кожен президент має розуміти, що його притягнуть до відповідальності, якщо він вчиняє злочин», - уточнив народний депутат.


За словами Івана Крулька, також треба ухвалити закон про пропорційну виборчу систему з відкритими списками і тим самим прибирати корупційну мажоритарку.


Цей парламент зобов'язаний ухвалити і ключовий закон щодо зняття недоторканості з усіх - з президента, судів і народних депутатів України, зауважив представник «Батьківщини».


«Фракція «Батьківщини» вимагає поставити всіх чиновників у рівні умови. Усі мають рівними перед законом», - резюмував заступник Голови партії.


Як зазначив Іван Крулько, Україні треба пройти дуже непростий шлях, розуміючи всі виклики, які стоять перед державою, адже сьогодні більшість виборців не підтримує двох кандидатівдругого туру виборів.
ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:38 Четверг 0 16 Бавария попытается подписать Дембеле, если не договорится по Сане - «Спорт» Ман Сити требует слишком большую сумму за Лероя. Мюнхенская Бавария, в связи с уходом Франка Рибери и Арьена Роббена, намерена усилить фланг атаки в летнее трансферное окно. Главной целью немецкого...
04:38 Четверг 0 16 В Нидерландах в офисном здании обнаружили 2,5 тонны метамфетамина - «Спорт» Наркоторговцев задержать не удалось, их разыскивает полиция Полиция Нидерландов сообщила об изъятии рекордной партии метамфетамина. Общий вес обнаруженных правоохранителями наркотиков составил 25...
00:20 Четверг 0 23 Юлія Тимошенко закликала до об’єднання політичні сили, які є прихильниками змін - «Общество» Сьогодні перед Україною постали дуже великі виклики. Вирішити їх зможе чітка консолідація здорових політичних сил, які готові ламати стару систему та боротися з корупцією, чіткий план дій та...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх