NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
15:42 Четверг 0 51
25-04-2019, 15:42

Іван Крулько: «Батьківщина» послідовно підтримує євроатлантичну інтеграцію - «Автоновости»

РФ не пустила Мониторинговую миссию ООН по правам..

Отмечается, что Миссия посетила пропускные пункты...
25-04-2019, 15:42
Іван Крулько: «Батьківщина» послідовно підтримує євроатлантичну інтеграцію - «Автоновости»

«Батьківщина» підтримала постанову про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору в Києві з 22 по 25 травня 2020 року.


Як зазначив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду відповідного проекту постанови №10091 у сесійній залі, це рішення демонструє послідовний рух України до свого цивілізаційного вибору - курсу на ЄС та НАТО.


За його словами, це дасть змогу продовжити євроатлантичний курс вже новому парламенту.


«Вступ України до НАТО є важливим. Лише забезпечивши власну безпеку, маючи сильних стратегічних партнерів і будучи у блоці цивілізованих країн, які підтримують мир і колективну безпеку, Україна зможе вийти переможцем у цій війні, яку розв'язала РФ на нашій території, окупувавши Крим та частину Донбасу. Маючи таких партнерів як організація Північноатлантичного договору, ми зможемо повернути території, людей і найголовніше мир в Україну», - резюмував Іван Крулько.


Політик також наголосив на тому, що «Батьківщина» послідовно підтримує євроатлантичну інтеграцію.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:18 Вторник 0 18 В 2020 году Tesla покажет гиперкар, работающий на ракетном топливе - «Происшествия» Тестирование нового гиперкара Tesla Roadster планируют начать уже в конце 2019 начале 2020 года. Руководители автомобильной компании Tesla заявили о разработках нового гиперкара, который будет...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх