NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:24 Среда 0 33
26-06-2019, 16:24

Сотні мільйонів платежів споживачів міста Київа йдуть «мімо каси», - Олексій Кучеренко - «Экономика»

У границ Латвии заметили два военных корабля России -..

Военные Латвии часто обнаруживают российскую военную...
26-06-2019, 16:24
Сотні мільйонів платежів споживачів міста Київа йдуть «мімо каси», - Олексій Кучеренко - «Экономика»

Дуже цікавий документ - Аудіт діяльності «реформованих» комунальних компаній за 2017 рік. Достатньо тільки ознайомитися з висновками аудиторів по одному району, щоби зрозуміти - сотні мільйонів платежів споживачів міста Київа йдуть «мимо каси».


Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.


Це те, про що ми говоримо вже декілька років і на що пішло 2 роки судової тяганини Спілки власників житла України проти КМДА - на доведення очевидних речей.
Ми не можемо зрозуміти, нажаль, позицію КМДА і депутатів Київради - вона явно спрямована проти киян.
Окрема «подяка» депутатам ВР Андрієвському (Соломянський район) та Сташуку (Дарницький).
Моя вам порада, кияни - відправляйте їх на «відпочинок»!


«2.9. Аналіз діяльності КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського раиону м. Києва»
Робочии документ зустрічноі перевірки в Керуючіи компаніі у додатку.
Інформація щодо недоліків з досліджуваних питань, виявлених в ході аудиту, наведена в аудиторських знахідках No No38-42.
Висновок: В ході перевірки виявлено ряд недоліків при формуванні нормативно/планових витрат, включених до тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територіи, зокрема:
1) В результаті невисокого рівня заробітноі плати та недостатньоі вмотивованості роботи в Керуючіи компаніі наявна значна кількість вакантних посад (основних виробничих професіи - двірників, прибиральників, слюсарів тощо), що не дає впевненості щодо належного утримання будинків та прибудинкових територіи раиону міста Києва.
Зокрема, станом на 01.10.2017 відсоток вакантних посад становив: двірників - 21%, прибиральників - 78%, слюсарів-сантехніків - 23% тощо.
2) Розподіл коштів, передбачених тарифом на виконання поточних ремонтних робіт, здіиснюється не рівномірно.
3) Керуючою компанією укладено договір про надання послуг з вивезення побутових відходів, згідно якого обсяги вивезення відходів на 1,6% менше від нормативно-встановлених.
4) Застосування недеталізованих (без врахування масштабу і рельєфу місцевості та без дати складання) схем прибудинкових територіи не дає впевненості щодо відповідності площ, величина яких включена при формуванні тарифу, фактичним площам прибудинкових територіи.
5) Відсутність технічних паспортів будинків призводить до недотримання вимог законодавства в частині забезпечення наявності основних первинних документів для формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територіи.»Вечірні Вісті


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


04:12 Воскресенье 0 0 Испанская федерация футбола открыла дело против Барселоны и Гризманна из-за жалобы Атлетико - «Автоновости» Атлетико обвинил каталонцев в нарушении правил Федерации. Федерация футбола Испании открыла дело в отношении Барселоны из-за покупки Антуана Гризманна, сообщает AS. ......
04:12 Воскресенье 0 0 Эксперты перечислили полезные свойства грибов - «Автоновости» Этот продукт оказывает целебное воздействие на организм. Эксперты в области питания и диетологи рассказали о том, чем грибы полезны для организма человека. Кроме того, специалисты назвали количество...
04:12 Воскресенье 0 0 УЕФА финансово наказал Украину за нарушения на матче против сборной Сербии - «Автоновости» УЕФА выявил нарушения по четырем пунктам на Арене-Львов. УЕФА принял решение наказать Украину за нарушения во время матча квалификации к Евро-2020 против сборной Сербии на Арене-Львов. Тогда...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх