NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:53 Четверг 0 41
11-07-2019, 16:53

Валерій Дубіль: Експерти медичної спільноти визнали програму «Батьківщини» щодо медицини найкращою - «Происшествия»

В России задержали мужчину из-за пустого листа бумаги..

Ситуация выглядит абсурдной. В Москве полицейские задержали...
11-07-2019, 16:53
Валерій Дубіль: Експерти медичної спільноти визнали програму «Батьківщини» щодо медицини найкращою - «Происшествия»

Експерти Української медичної експертної спільноти (УМЕС) визнали план дій «Батьківщини» у трансформації медицини найбільш ґрунтовним.


Про це сьогодні у кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.


За його словами, результати дослідження оцінки програм партій свідчать про те, що найкращим способом змінити українську медицину і зробити її доступною та якісною є робота з пацієнтами та з медиками.


«Аналіз УМЕС засвідчив, що більшість партій не мають чіткого уявлення про інтереси та потреби людей, а їхні пропозиції - бездоказові і не опираються на наукові дані. Приблизно так «реформувало» медицину МОЗ останні роки. Ми пішли іншим шляхом - об'єднали пацієнтську та медичну спільноти, найкращих експертів галузі, і розробили план дій. Визнання його найкращим показало, що ми на вірному шляху і після оновлення парламенту зможемо перезапустити українську медицину», - переконаний політик.


Саме таке об'єднання допоможе знизити ризики при введенні обов'язкового медичного страхування.


«Не може бути точкової реформи, яка зараз проводиться на первинці із сімейними лікарями. Гроші сконцентрували на ній, а вузькоспеціалізована допомога «провалилася». Повірте, ніхто зараз з «реформаторів» не знає, де на неї взяти кошти. Тому перед тим, як змінювати систему фінансування і вводити обов'язкове медичне страхування, ми провели експертизу та знайшли кошти, які створять «подушки безпеки» для змін. Вони не дозволять закриватися лікарням і ФАПам у процесі трансформації і після неї», - підсумував Валерій Дубіль.


Зазначимо, експертизу проводили серед 12 передвиборних програм за такими критеріями: визнання людиноцентричності мети та цілей; визнання та формулювання ключових проблем щодо доступності та якості послуг системи і наявності підходів до їх вирішення; наявність підходів «Здоров'я у всіх політиках держави»; пропозиції щодо фінансування системи охорони здоров'я і, зокрема, медичного обслуговування, підвищення кадрового потенціалу галузі тощо.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:42 Суббота 0 16 В Венеции туристов оштрафовали на 950 евро за кофе на мосту - «Автоновости» Туристам в Венеции запрещается устраивать пикники в общественных местах Полиция Венеции оштрафовала на 950 евро двух туристов из Германии за приготовление кофе на ступенях моста Риальто, сообщает ......
20:25 Суббота 0 8 Конте: У Интера большие проблемы с трансферами - «Экономика» Антонио не удается осуществить все задуманное. Перед поединком с Манчестер Юнайтед в рамках Международного кубка чемпионов главный тренер Интера Антонио Конте заявил, что трансферная политика клуба...
20:25 Суббота 0 9 В ОРДЛО заявили о готовности к перемирию на Донбассе - «Экономика» Перемирие на Донбассе вступает в силу с 00:01 воскресенья, 21 июля Представители незаконных вооруженных формирований на временно оккупированных территориях Донецкой и Луганской областей (ОРДЛО)...
20:25 Суббота 0 8 На Донбассе с начала суток ранен украинский военный, боевики применяют артиллерию и минометы - «Экономика» С начала суток боевики нарушили перемирие 7 раз В районе боевых действий на Донбассе с начала текущих суток боевики 7 раз нарушили перемирие, применяя артиллерию и минометы. Об этом сообщил...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх