NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
16:53 Четверг 0 53
11-07-2019, 16:53

Валерій Дубіль: Експерти медичної спільноти визнали програму «Батьківщини» щодо медицини найкращою - «Происшествия»

На Прикарпатье нашли повешенной 11-летнюю девочку -..

Накануне мать погибшей избил ее сожитель. Женщину...
11-07-2019, 16:53
Валерій Дубіль: Експерти медичної спільноти визнали програму «Батьківщини» щодо медицини найкращою - «Происшествия»

Експерти Української медичної експертної спільноти (УМЕС) визнали план дій «Батьківщини» у трансформації медицини найбільш ґрунтовним.


Про це сьогодні у кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.


За його словами, результати дослідження оцінки програм партій свідчать про те, що найкращим способом змінити українську медицину і зробити її доступною та якісною є робота з пацієнтами та з медиками.


«Аналіз УМЕС засвідчив, що більшість партій не мають чіткого уявлення про інтереси та потреби людей, а їхні пропозиції - бездоказові і не опираються на наукові дані. Приблизно так «реформувало» медицину МОЗ останні роки. Ми пішли іншим шляхом - об'єднали пацієнтську та медичну спільноти, найкращих експертів галузі, і розробили план дій. Визнання його найкращим показало, що ми на вірному шляху і після оновлення парламенту зможемо перезапустити українську медицину», - переконаний політик.


Саме таке об'єднання допоможе знизити ризики при введенні обов'язкового медичного страхування.


«Не може бути точкової реформи, яка зараз проводиться на первинці із сімейними лікарями. Гроші сконцентрували на ній, а вузькоспеціалізована допомога «провалилася». Повірте, ніхто зараз з «реформаторів» не знає, де на неї взяти кошти. Тому перед тим, як змінювати систему фінансування і вводити обов'язкове медичне страхування, ми провели експертизу та знайшли кошти, які створять «подушки безпеки» для змін. Вони не дозволять закриватися лікарням і ФАПам у процесі трансформації і після неї», - підсумував Валерій Дубіль.


Зазначимо, експертизу проводили серед 12 передвиборних програм за такими критеріями: визнання людиноцентричності мети та цілей; визнання та формулювання ключових проблем щодо доступності та якості послуг системи і наявності підходів до їх вирішення; наявність підходів «Здоров'я у всіх політиках держави»; пропозиції щодо фінансування системи охорони здоров'я і, зокрема, медичного обслуговування, підвищення кадрового потенціалу галузі тощо.


ba.org.ua


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


20:47 Понедельник 0 20 Апостроф (Украина): Кремль в любую минуту готов перекрыть транзит газа в Европу - «ЭКОНОМИКА» Для Путина принцип важнее денег, и он в очередной раз готов это доказать, отключив Украину от российской газотранспортной системы, утверждает эксперт «Апострофа», директор независимой консалтинговой...
20:18 Понедельник 0 15 Презентуємо трейлер анімаційної пригоди «Уперед» від Disney та Pixar - «Экономика» Вітаємо у приміському фентезійному світі! Disney і Pixar представляють анімаційну комедію «Уперед». Це історія про двох братів-підлітків ельфів, які вирушають у незвичайний квест, щоб дізнатись, чи...
16:16 Понедельник 0 27 Сергій Биков: «Якщо ми дамо слабину, то можемо запустити незворотні процеси» - «Происшествия» Політичний консультант, голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков в коментарі «ВВ» зазначив, що президент Володимир Зеленський намагається вибудувати проукраїнську позицію та погоджується з...
16:07 Понедельник 0 24 73% українців - проти відкриття ринку землі - «Происшествия» Ініціатива команди президента щодо запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення викликає категоричне несприйняття серед українців. Загроза пустити вітчизняні чорноземи з молотка...У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх