Мефодий
Опубликовано: 20:30, 16 сентябрь 2019
Украина / Спорт

Пісня українського музиканта стала саундтреком до нового "Беверлі-Хіллз" - «Спорт»

Пісня Sunsay українського виконавця Cape Cod стала головною музичною темою останнього епізоду "Беверлі-Хіллз, 90210". Про це музикант розповів у себе в інстаграмі. "Будучи тінейджером 90-х, я вже у цьому віці виявляв трендхопперські здатності й екіпірував себе всім мерчем 90210, який можна було придбати в районах ринків "Юність" і "Троєщина". Так можна було хоч і в мріях, але стати ближче до героїв серіалу, яких я подумки зараховував до своїх друзів. Тому що саме з ними ти проводив час між школою і домашніми завданнями", -
Пісня українського музиканта стала саундтреком до нового "Беверлі-Хіллз" - «Спорт»
Пісня українського музиканта стала саундтреком до нового "Беверлі-Хіллз" - «Спорт»

Пісня Sunsay українського виконавця Cape Cod стала головною музичною темою останнього епізоду "Беверлі-Хіллз, 90210".


Про це музикант розповів у себе в інстаграмі.


"Будучи тінейджером 90-х, я вже у цьому віці виявляв трендхопперські здатності й екіпірував себе всім мерчем 90210, який можна було придбати в районах ринків "Юність" і "Троєщина". Так можна було хоч і в мріях, але стати ближче до героїв серіалу, яких я подумки зараховував до своїх друзів. Тому що саме з ними ти проводив час між школою і домашніми завданнями", - прокоментував артист.


Максим Сікаленко (справжнє ім'я Cape Cod) поділився, що не звертався до продюсерського складу серіалу для просування свого треку. Його пісню американці схвалили самостійно, чим принесли артистові "океан внутрішнього тепла".

iod.media


...

Следующая похожая новость...
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите
Обсудить (0)