NOVOSTI-DNY NOVOSTI-DNY
:
:
20:30 Понедельник 0 71
16-09-2019, 20:30

Пісня українського музиканта стала саундтреком до нового "Беверлі-Хіллз" - «Спорт»

Вадим Івченко: Треба відхилити законопроекти влади, що..

Сьогодні після засідання парламенту чекаємо на час істини....
16-09-2019, 20:30
Пісня українського музиканта стала саундтреком до нового "Беверлі-Хіллз" - «Спорт»

Пісня Sunsay українського виконавця Cape Cod стала головною музичною темою останнього епізоду "Беверлі-Хіллз, 90210".


Про це музикант розповів у себе в інстаграмі.


"Будучи тінейджером 90-х, я вже у цьому віці виявляв трендхопперські здатності й екіпірував себе всім мерчем 90210, який можна було придбати в районах ринків "Юність" і "Троєщина". Так можна було хоч і в мріях, але стати ближче до героїв серіалу, яких я подумки зараховував до своїх друзів. Тому що саме з ними ти проводив час між школою і домашніми завданнями", - прокоментував артист.


Максим Сікаленко (справжнє ім'я Cape Cod) поділився, що не звертався до продюсерського складу серіалу для просування свого треку. Його пісню американці схвалили самостійно, чим принесли артистові "океан внутрішнього тепла".

iod.media


...


Информационно новостной портал "Новости Дня". Мы всегда в курсе всех событий по всему миру и доводим их до вас. Будьте в курсе всех новостей мира. Последние новости дня смотреть тут.
 
Рассказать друзьям о новости дня.
Распечатать  Нашли ошибку?  

Это надо знать.


00:06 Пятница 0 12 ГБР задержало на взятке заместителя начальника отделения полиции в Закарпатской области - «Автоновости» Заместитель начальника одного из отделений полиции Ужгородского городского отдела требовал 3 тыс. долларов и 5 тыс. грн от частного предпринимателя Следователи территориального......У вас есть возможность прокоментировать статью.
Наверх